CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Adršpach (Dolní Adršpach) - Adršpach - Ostatní   
   27.04.2018
 1 900 Kč

Adršpach (Dolní Adršpach) - Adršpach - Ostatní

Základní údaje
dot Čislo 33937M
dot Název zakázky Adršpach (Dolní Adršpach)
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 12 lůžek
dot Obec Adršpach ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Ostatní ( dot Mapa )
dot Cena 1 900 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/noc/objekt
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní / společné
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Objekt se nachází v řadě chalup pod skalami v obcí Adršpach, která se nalézá nedaleko města Teplice nad Metují a to v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Jedná se o místo v okrajové části světoznámého skalního města, na které je pěkný výhled z objektu.


Vybavení pokoje/ů:

Zrekonstruovaná roubená chalupa stojí v těsné blízkosti skalního města v udržované oplocené zahradě. Do objektu z počátku 19. století vejdeme ze zahrady vstupními dveřmi do předsíně, odkud vcházíme do společenské místnosti (pohovka, keramická pec, sekretář, TV, komoda) s jídelním koutem (stůl, židle, lavice). Z předsíně je po pravé straně přístupná menší kuchyňka (linka, lednice) a koupelna s WC (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Po strmém schodišti vystoupáme do podkrovní galérie (knihovna) s dveřmi do starodávné ložnice A (lůžka, truhla, skříň) a naproti ležícího pokojíku (lůžko), kterým projdeme do ložnice B (lůžka). Pokoje jsou vybaveny starodávným nábytkem, který citlivě doplňuje atmosféru objektu. Kolem budovy je rozlehlá zatravněná zahrada s možností opékání na otevřeném ohništi nebo grilování.


Popis okolí:

Hledáte krásné, klidné místo pro odpočinek? Přijeďte strávit nezapomenutelné chvilky na chalupu pod skalami. Prostředí skal zvané Království a neporušená příroda dodají pobytu tu pravou atmosféru. Místa známá z mnoha pohádek máte přímo na dosah ruky. Při svých procházkách po okolí můžete obdivovat průzračné jezírko Pískovna, povozit se na lodičkách, nebo si projít celou skalní oblast Adršpašsko-Teplické skály.


Upřesnění ceny:

platí se pouze za celý objekt a to 1900Kč za noc

                REKLAMA
Fotogalerie
Adršpach (Dolní Adršpach)

David Komár


Mobil: +420 605 860 175