CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Chalupa v jižních Čechách - Blatiny - Ostatní   
   27.04.2018
  230 Kč

Chalupa v jižních Čechách - Blatiny - Ostatní

Základní údaje
dot Čislo 58962M
dot Název zakázky Chalupa v jižních Čechách
dot Typ Chalupa
dot Kapacita max. 8 osob
dot Obec Blatiny ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Ostatní ( dot Mapa )
dot Cena 230 Kč
dot Poznámka k ceně v letní sezoně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Nabízíme Vám chalupu k pronájmu 20 km jihovýchodně od Tábora v překrásném lesnatém terénu s rybníky. Kompletně vybavená chalupa pro max. 8 osob s velkou, stylově zařízenou, společenskou místností s krbem a sezením, v první patře s 3 ložnicemi (4+2+2) a místností s barevnou televizí. V objektu jsou Vám k dispozici 2 koupelny s vanou, teplou vodou, splachovacím záchodem, plně vybavená kuchyňská linka se sporákem na PB a el. troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. K dispozici je u objektu oplocená velká zahrada se sezením, zahradním nábytkem, ohništěm a grilem. Pro malé děti je připravena houpačka a pískoviště. Parkování v objektu. Rybník s možností přírodního koupání je ve vzdálenosti 300m od objektu. Les je od objektu vzdálen 100m. Lesy v okolí jsou ideální na houbaření a procházky. Ideální destinace chalupy pro turistické výlety pěšky, na kolech i po památkách. Vzdálenost od Prahy 98 km. Nejkratší pobyt v sezóně (červenec+srpen) - 1 týden. Mimo sezonu možno i víkendové pobyty či zkrácené týdny. Nutno vlastní povlečení. Energie se hradí dle skutečné spotřeby.www.blatiny.rubicus.com

Vybavení pokoje/ů:

Chalupa pro max. 8 osob s velkou, stylově zařízenou, společenskou místností s krbem a sezením, v první patře s 3 ložnicemi (4+2+2) a místností s barevnou televizí.

Popis okolí:

Chalupa leží v lesnatém terénu s rybníky. Možnost rybaření - ČRS-Pacov. Trasy pro cykloturistiku. Ideální na výlety do přírody i po památkách, či odpočinek. V objektu je ohniště i gril. Vhodné hluboké lesy na houbaření. Nejbližší les od objektu vzdálen 70 m. V objektu bude pro Vás připravena referenční složka, která bude obsahovat tipy na výlety do okolí, seznam kulturních akcí roku 2011, informace o okolních památkách a jiné zajímavé letáky, brožury a knížky, které budete moci využít pro svou inspiraci.Vesnice, ve které se chalupa nachází v podstatě není průjezní (automobily projíždějící mohou jet pouze do pár stavení za naším objektem), čili nemusíte mít strach o volně pobýhající a hrající si děti, které by se popřípadě dostaly mimo oplocení zahrady. Znamená to i maximální klid od automobilového ruchu obecně.

Stravovací­ služby:

Plně vybavená kuchyňská linka se sporákem na PB a el. troubou, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí. Nejbližší restaurace 3km.

Tipy na výlet:

Cyklostezky, jízdárna, aquapark, přírodní koupání, pamětihodnosti - Tábor, Pelhřimov, hrad Kámen, Jindřichův Hradec, Pacov, Chýnovské jeskyně a mnoho dalších - viz naše webové stránky

Upřesnění ceny:

Sezonní cena (červenec+srpen) 10900-12900Kč/objekt/týden - závisí na počtu osob. Cena nezahrnuje spotřebovanou energii. Cena mimo sezonu od 4000 Kč/týden.

                REKLAMA
Fotogalerie
Chalupa v jižních Čechách

Petr Novotný


Mobil: 728403730