CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Chalupa u Hanáků - Horní Bečva - Beskydy   
   23.05.2018
  270 Kč

Chalupa u Hanáků - Horní Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 65281M
dot Název zakázky Chalupa u Hanáků
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 13 lůžek, 5 pokojů
dot Obec Horní Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 270 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/osoba/den
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost6+1
Sociální zařízenívlastní / společné
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrobsazen
Fotogalerie
Popis objektu:

Nově zrekonstruovaná valašská dřevěnice 6+1 v obci Horní Bečva v Beskydech s velkým pozemkem, vlastním travnatým hřištěm, dětským hřištěm s houpačkami a skluzavkou, pískovištěm, bazénem, ohništěm a zahradním posezením.Majitel v objektu nebydlí.
Výhodné umístění cca 2 km od centra obce je ideální pro letní i zimní dovolenou. V pěším dosahu (300m) je sjezdovka Rališka se sedačkovou lanovkou a několik dalších populárních zimních areálů. Pro letní dovolenou je v pěším dosahu westernová restaurace (200m), bowling a tenisové kurty (300m), jízdárna (700m), wellness hotely s přístupem veřejnosti. Chalupa je nedaleko turistických tras a nové cyklostezky "Bečva", která spojuje Horní Bečvu, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vsetín a Velké Karlovice.

Vybavení pokoje/ů:

Pokoje jsou zcela nové, vybavené lůžky, nočními stolky, policemi. Jsou omítnuty, obložené dřevěnými palubkami nebo celodřevěné. Každý pokoj má připojení na internet.

Popis okolí:

V letních měsících koupání v přehradě, cyklostezka do Rožnova pod Radhoštěm, značené turistické trasy. V zimním období ski areály, cca 300 m Rališka se sedačkovou lanovkou, 2km Ski Sachovka, dále pak Ski Bílá, Ski Pustevny. V obci Horní Bečva je několik obchodů, pošta, kino, restaurace.

Stravovací­ služby:

Vlastní v plně vybavené kuchyni - indukční deska, trouba, mikrovlnka, varná konev, kávovar, myčka. Kompletní nádobí pro 13 osob. polopenze v blízkém penzionu, restaurace

Sportovní­ možnosti:

Na pozemku travnaté hřiště, vč. sítě. Bazén pro děti. V okolí na koupání přehrada, koupaliště v Rožnově pod Radhoštěm, na Hutisku, ve Viganticích. Turistika, cyklistika, tenis. V zimě sjezdové lyžování, běžky, procházky. Celoročně bowling, welness.

Tipy na výlet:

Rožnov pod Radhoštěm, Pustevny, Radhošť, rozhledna Súkenická, Bumbálka, vodní nádrž Šance, Velké Karlovice, Soláň, prameny řeky Bečvy.

Upřesnění ceny:

mimo sezónu 2900 Kč/objekt/den
v sezóně 3500 Kč/objekt/den
sleva za pronájem celého objektu


                REKLAMA
Fotogalerie
Chalupa u Hanáků

Šárka Hanáková


Telefon: +420 571 110 644
Mobil: +420 604 166 527