CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Rekreační chata - Hradec u Kadaně - Kadaň - Krušné hory   
   27.04.2018
  700 Kč

Rekreační chata - Hradec u Kadaně - Kadaň - Krušné hory

Základní údaje
dot Čislo 45471M
dot Název zakázky Rekreační chata - Hradec u Kadaně
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 6-10
dot Obec Kadaň ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Krušné hory ( dot Mapa )
dot Cena 700 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/objekt/noc
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovanou dvojchatu, kdy obě části mají svůj vlastní vchod, kuchyň, soc. zařízení, obývací pokoj, ložnice, venkovní posezení s krbem a venkovní prostory. Před chatami se nachází společné parkoviště, celý objekt je oplocený. Chaty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, ovšem nejsou zcela bezbariérové (k chatám vede schodiště). V dolním patrech obou chat se nachází kuchyň, obývací pokoj, velká chodba se schody do horního patra a koupelna s WC. V horním patře jsou dvě ložnice, celkem pro 6 osob (vybaveny ložním prádlem). V případě vlastních přikrývek je možnost přespání až 10-ti osob. Chata je standardně vybavena kuchyňským nádobím a spotřebiči, TV, teplou a studenou vodou, krbovými kamny atd.


Vybavení pokoje/ů:

Kuchyň - lednice, linka s vybavením, varná konvice, mikrovlná trouba, elektrická trouba. Obývací místnost - TV, radio, pohovka, křesla, krbová kamna, jídelní stůl. Ložnice - 2 ložnice (4+2). Koupelna se sprchovým koutem a WC.


Popis okolí:

Rekreační chaty se nachází v chatové osadě (cca 160 chat) v blízkosti vesničky Hradec v místní části obce Rokle v okrese Chomutov v Ústeckém kraji. Chaty jsou situovány v klidném prostředí, v blízkosti lesů, řeky Ohře, velkého sportovního rybníku, před začátkem přehrady Nechranice a severovýchodními výběžky Doupovských hor. Chatová oblast se nachází 6 km od královského města Kadaň, 30 km od města Chomutov, 20 km od města Žatec a 50 km od lázeňského města Karlovy Vary. V okolí je mnoho kulturních a historických zajímavostí, sportovních možností a dalšího vyžití, jak dovolenou strávit aktivně. Ze široké škály zajímavostí doporučujeme navštívit např. zámek Červený hrádek v Jirkově, největší lesopark ČR v Chomutově, aquapark v Klášterci nad Ohří, zámek Krásný dvůr, hrad Hasištejn a další krásná místa v okolí. Chatová oblast je rájem pro rybáře – rybařit mohou na rybníku, na řece Ohři a na přehradě Nechranice (můžeme Vám zapůjčit rybářskou loďku). Pro milovníky procházek jsou zde turistické trasy, pro houbaře rozlehlé lesy, pro majitele bicyklů cyklotrasy a pro milovníky piva jsou v chatové oblasti dva kempy s hospůdkami. Každý si zde najde to „své“, jak si užít tu správnou dovolenou a odpočinout si.

Sportovní­ možnosti:

V chatové oblasti se nachází i přírodní koupaliště se skluzavkami. V blízkosti koupaliště je možnost využít tenisových kurtů, pingpongových stolů či hřiště na volejbal. Pro děti jsou zde skluzavky, kolotoče, pískoviště a další herní vyžití. V letních měsících se v kempu konají disco nebo coutry večery. Za zábavou lze zajet i do Kadaně či na Nechranickou přehradu. Nechranická přehrada je využívána nejen k rybolovu, ale i ke koupání a vodním sportům. Svou rozlohou a umístěním vytváří optimální podmínky pro jachting, windsurfing a kite boarding. V teplých měsících je otevřen bazén s tobogánem v Kadani a aquapark v Klášterci nad Ohří. Krytý bazén se nachází v Chomutově. Region také nabízí vybudovaný soubor cyklotras, které jsou vyznačeny v cyklistických mapách. Jedná se o cyklotrasy Vikletice–Vadkovice–Libědice a Nová Víska– Hradec–Rokle–Krásný Dvoreček–Želina–Kadaň.

Pro rybáře je Hradec přímo rájem. Cca 100m pod chatami teče řeka Ohře. Po 500-ti metrech po proudu se rozšiřuje na přehradní nádrž Nechranice. K té se dá dojet autem nebo sjet loďkou. Druhým směrem od chat se rozprostírá velký sportovní rybník. Přehradu Nechranice reprezentuje v této oblasti rybářský revír 441 043 – Ohře číslo 9. Rybářský revír zde začíná u hráze přehrady Nechranice a končí u jezu u obce Želina. Nejvíce lovené druhy jsou: kapr, candát, cejn, okoun, štika, úhoř, bolen a sumec. Lov ryb z loděk a zavážení nástrah je povoleno. Na revíru platí povolenky mimopstruhové, severočeské územní a celosvazové. Na revír Ohře 9 navazuje pod hrází atraktivní pstruhový revír Ohře 8B a 8A, kde je možné ulovit trofejní úlovky pstruha obecného, duhového a lipana. Prodej povolenek k lovu ryb je zajištěn v rybářském domě ve Vikleticích. RYBÁŘSKÁ LOĎ PRO LOV NA ŘECE JE U NÁS K ZAPŮJČENÍ.


Upřesnění ceny:

Cena se odvíjí dle sezony.
Rozmězí 700-900Kč za noc za celou chatu

                REKLAMA
Fotogalerie
Rekreační chata - Hradec u Kadaně

Ivana Kocourková


Telefon: +420606121227
Mobil: +420606121227