CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Chalupa Lhotka - Lhotka - Beskydy   
   25.06.2018
  150 Kč

Chalupa Lhotka - Lhotka - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 8253M
dot Název zakázky Chalupa Lhotka
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 11 osob
dot Obec Lhotka ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 150 Kč
dot Poznámka k ceně osoba/den
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost12x 9
Sociální zařízeníspolečné
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Samostatný objekt se čtyřmi ložnicemi kuchyňkou a společenskou místností. Ložnice jsou vybaveny po čtyřech, třech a dva krát po dvou lůžkách. Kuchyňka je s obvyklým vybavením s možností přípravy jídel. Společenská místnost je vybavena televizí a radiomagnetofonem. Nově v patře dvoulůžkový pokoj + WC. Chalupa je oplocená s možností parkování uvnitř areálu. V letní sezóně je k dispozici bazén a venkovní posezení s krbem s možností posezení u ohně, opékání apod. Velice vhodná pro rodiny s dětmi i domácími mazlíčky (psi).

Vybavení pokoje/ů:

1x4, 1x3, 2x2 postele, stůl skříně, postele jsou povlečené. Ubytován bude jen Vámi požadovaný počet osob , minimálně však 6 osob

Popis okolí:

Chalupa je umístěna v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku (890 m), cca 400 m od hostince Pod Ořechem a 300 m od restaurace Obecník.Blízko les ,potůček .

Stravovací­ služby:

Vlastní stravování, restaurace, hotely.

Sportovní­ možnosti:

Lyžování, běžky, cyklistika, turistika, plavání, jízda na koni,půjčovna čtyřkolek 300m.

Tipy na výlet:

Nádherná příroda s výhledy na Hukvaldy, Radhošť, Javorník… Obcí vede značená cyklotrasa Brána Beskyd a značené turistické trasy na Hukvaldy (5 km), Ondřejník (3km). Kolem Ondřejníku jsou udržované běžecké tratě, pro sjezdové lyžování je dostupná sjezdovka v Palkovicích (7 km). V Palkovicích je rovněž možnost koupání v přehradě Olešná nebo v Bašce (10 km). Dostupné je muzeum automobilů v Kopřivnici (14 km), starobylý a svérazný hrad Štramberk s rozhlednou. Je možno navštívit krytý bazén ve Frýdku - Místku (19 km) nebo na Čeladné, saunu v Metylovicích (3 km). Dle požadavku lze domluvit přímo v místě ubytování klasickou masáž i netradiční masáže, zúčastnit se cvičení jógy či aerobiku. V posledním týdnu srpna se konají ve Lhotce každoroční Sochovy národopisné slavnosti.

Upřesnění ceny:

cena do 9 osob na týdenní pobyt v sezoně od července do srpna činí 12 600 Kč

cena za 10-11 osob na týdenní pobyt v sezoně činí 14 000 Kč
Pes poplatek 40kč noc

Upozornění šibalům :-)))
Po celou dobu pronájmu mají do areálu objektu povolen vstup pouze osoby, které jsou zahrnuty do výpočtu celkové ceny pronájmu. Při delších pobytech a po dohodě s majiteli možnost "denních návštěv".

                REKLAMA
Fotogalerie
Chalupa Lhotka

Miroslav Ivánek


Mobil: +420 723 801 880