CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Mlýnický Dvůr - Mlýnický Dvůr - Orlické hory   
   27.04.2018
 5 000 Kč

Mlýnický Dvůr - Mlýnický Dvůr - Orlické hory

Základní údaje
dot Čislo 48246M
dot Název zakázky Mlýnický Dvůr
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 4+1 přistýlka
dot Obec Mlýnický Dvůr ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Orlické hory ( dot Mapa )
dot Cena 5 000 Kč
dot Poznámka k ceně Cena za týden
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířatane
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Je to starší chalupa stojí na velkém oploceném pozemku kde lze parkovat. Velká zahrada nabízí možnost různým sportovním aktivitám.

Vybavení pokoje/ů:

Chalupa nabízí plně vybavenou kuchyň - mikrovlná trouba,varná konvice, dvouplotýnkový vařič elektrický, ledničku, kachlová kamna. Obývací pokoj s TV. Ložnice manželská postel + patrová. Koupelna s WC a sprchou.

Popis okolí:

Příjemný klidný pobyt v malé vesničce v podhůří Orlických hor a Jeseníků. Chalupa je situována asi 100 metrů od středu obce a asi 0,5km od hlavní silnice č.11 (Hradec Králové-Šumperk).Vhodná pro cykloturistiku,rodinu s dětmi i důchodce. Je s velkou oplocenou zahradou, kde lze i parkovat.

Stravovací­ služby:

Obchod ve vesnici, restaurace Bílá Voda(motorest) ,Štíty.

Sportovní­ možnosti:

V létě lze využít cykloturistiku i procházky do okolních lesů a spousta výletů po okolí. Ale i klidnou relaxaci na zahradě u chalupy.
V zimě lze vyjet hned od chalupy na běžkách, přímo ve vesnici se buduje nejdelší sjezdovka v kraji. V okolí lyžařské centrum Čenkovice, Dolní Morava a Šanov.

Tipy na výlet:

Tipy na výlety léto: krytý a venkovní bazén - Šumperk, Zábřeh, přehrada - Pastviny (20 km), koupaliště - Králíky (10 km), termální koupaliště a zámek - Velké Losiny (25 km), vyhlídková věž na Suchém vrchu s možností občerstvení v horské chatě, dále se tu nachází zrekonstruovaná část ČSL opevnění "Bouda", rozhledna nad Červenou Vodou (5 km), sportovní areál Aleše Valenty - Štíty (5 km)
Tipy na zimu:nová nejdelší sjezdovka v kraji z Bukové hory do naší vesnice Mlýnický Dvůr v provozu zima 2010/2011, sjezdovka v Čeňkovicích přístupná autem přes Červenovodské sedlo (18 km), sjezdovka s umělým osvětlením a nočním provozem v Herolticích (1 km)

Upřesnění ceny:

duben - říjen: 5000+1500 kč vratná kauce z které se při odjezdu odečítá spotřeba energie a na případné škody pronajímateli způsobené nájemcem.
llistopad - březen: 6000+2500 kč vratná kauce z které se při odjezdu odečítá spotřeba energie, dřevo na otop a na případné škody pronajímateli způsobené nájemcem.
silvestr - 6000 kč + 2500 kč vratná kauce (4 dny)
víkendy - 3000 kč (pátek - nedělě) + 1000 kč vratná kauce

Cena zahrnuje: ložní prádlo a jeho výměnu, dřevěné uhlí, čistící a toaletní potřeby.

Platba:

Po potvrzení objednávky klient zaplatí 2000 kč zálohu na pobyt a to 30 dnů před nástupem na účet pronajímatele. Tím se stává objednávka závaznou. Záloha pokud pobyt zrušíte je nevratná. Rozdíl mezi zálohou a cenou pobytu + vratnou kauci + místní poplatek zaplatí nájemce v den příjezdu. Nájemník je také povinen při odjezdu předat objekt ve stavu v jekém ho převzal k pronájmu.

Základní doba pronájmu: týden (od soboty: příjezd od 15 hodin - do soboty: odjezd do 10 hodin)

Domácí zvířata nejsou povolena

                REKLAMA
Fotogalerie
Mlýnický Dvůr

Eva Šimková


Mobil: +420 602 187 111