CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Na Špici - Oudoleň - Ostatní   
   23.04.2018
  159 Kč

Na Špici - Oudoleň - Ostatní

Základní údaje
dot Čislo 29554M
dot Název zakázky Na Špici
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 8 + 8
dot Obec Oudoleň ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Ostatní ( dot Mapa )
dot Cena 159 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/osobu
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost150 m2
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci, která má přibližně 500 obyvatel. Nadmořská výška je 580 m. n. m. Jmenuje se Oudoleň (okres Havlíčkův Brod, kraj Vysočina) a leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové. V obci je obchod a restaurace ve vzdálenosti 300 metrů od chalupy. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 100 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 50 metrů od chalupy je tenisový kurt a hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, kde lze dohodnout trenink nebo hru. Po dohodě lze využít posilovnu, kulečník, šipky a pingpongový stůl, saunu a vířivku (v objektu). V blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy s turistickými a cyklistickými stezkami (500 m). V podzimních měsících vhodné pro milovníky hub. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k lyžování. Jsou zde udržované stopy! V těchto měsících lze také využít stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. Ve vzdálenosti 10 km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek, zimní stadión a krytý plavecký bazén. V blízké okolí je spousta dalších sjezdovek a míst k lyžování.
Rekreační přízemní chalupa v malé klidné obci v chráněné krajinné oblasti Železných hor a Žďárských vrchů s garáží a tenisovým kurtem v blízkosti.
V objektu `A` pro max. 8 osob je vstupní chodba, kuchyně s plynovým sporákem, ledničkou, konvicí, mikrovlná trouba, toustovač, topinkovač, kávovar, TV a rádiem. Ložnice - 1x 2 lůžka s přistýlkou, 1x 2 lůžka - průchozí, jedna samostatná ložnice - 2 lůžka a přistýlka, koupelna se sprchovým koutem a WC. Parkování na oplocené zahradě pro 2 auta. U objektu je oplocená zahrada s krbem, terasou se zahradním nábytkem a bazénem. Topení plynové.
V objektu `B` pro max. 8 osob je vše jako v objektu `A` pouze topení je elektrické a v obývacím pokoji je krb. Z tohoto pokoje je vstup na terasu a k bazénu.


Vybavení pokoje/ů:

V obou objektech naleznete vše co v dnešní době, moderní člověk potřebuje. v kuchyni mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, topinkovač, lednice s mrazákem, hifi, DVD, video, 2 x TV, SAT, bazén, výřivka, sauna, posilovací stroj, malý kulečník a společný pingpongový stůl, možnost zapůjčení sportovního vybavení.


Popis okolí:

Rekreační objekt se nachází v klidné a malebné obci, která má přibližně 500 obyvatel. Nadmořská výška je 580 m. n. m. Jmenuje se Oudoleň (okres Havlíčkův Brod, kraj Vysočina) a leží na hranici chráněné krajinné oblasti Železné hory a Žďárské vrchy nedaleko Havlíčkovy Borové. V obci je obchod a restaurace ve vzdálenosti 300 metrů od chalupy. V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 100 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Ve vzdálenosti 50 metrů od chalupy je tenisový kurt a hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 15 km od objektu je golfové hřiště, kde lze dohodnout trenink nebo hru. Dále zde naleznete mnoho kulturních památek a míst, keré stojí za to navštívit.


Stravovací­ služby:

Snídaňové menu - na dotaz, vlastní 2x vybavená kuchyně.


Sportovní­ možnosti:

V létě je k dispozici letní koupaliště, které je vzdáleno 100 metrů a další ve vzdálenosti 500 metrů. V letních měsících je vždy čisté a s kvalitní vodou. Dále bazén u každého z rekreačního objektu s pískovou filtrací. Ve vzdálenosti 50 metrů od chalupy je tenisový kurt a hřiště na veškeré míčové hry. Přibližně 10 km od objektu je golfové hřiště, kde lze dohodnout trenink nebo hru s trenérem. Hřiště je ve velce přijemném prostředí a lze dohodnout spoustu výhod o proti ostatním návštěvníkům. Po dohodě lze využít posilovnu, malý kulečník, šipky a pingpongový stůl - společný, saunu a vyřivku (v objektu). V blízkosti chalupy jsou rozsáhlé lesy s turistickými a cyklistickými stezkami (500 m). V podzimních měsících vhodné pro milovníky hub. V zimních měsících jsou tyto stezky vhodné k lyžování. Jsou zde udržované stopy! V těchto měsících lze také využít stadión s přírodním ledem s neomezeným přístupem. Ve vzdálenosti 10 km jsou 3 lyžařské vleky + 1 dětský vlek s příjemnou restaurací, zimní stadión a krytý plavecký bazén. V blízké okolí je spousta dalších sjezdovek a míst k lyžování.


Tipy na výlet:

CHKO Železné hory a Žďárské vrchy (Žákova hora, Devět skal). V okolních lesích jsou Ranská jezírka, Čertův stolek, Polnička (velmi hezké prostředí jak pro dospělé, tak hlavně pro děti, protože je zde spousty atrakcí jako jsou houpačky, prolízačky, vláček atd.). Za zmínění stojí také Veselý kopec (skanzen). Krásný výlet je také do Ždáru nad Sázavou (Pilská nádrž, muzeum Knihy, Zelená hora památka UNESCO). V Havlíčkově Brodě naleznete Štáflovu chalupu, Malinův dům, nejstarší zvon v ČR (Vilém) a dům Karla Havlíčka Borovského. Velmi pěkný výlet je také do rodiště Karla Havlíčka Borovského do Havlíčkovy Borové. Přehrada Seč, kde naleznete zříceninu hradu Oheb.


Upřesnění ceny:

Cena je 8 500,- Kč za část objektu pro 8 osob na týden.

                REKLAMA
Fotogalerie
Na Špici

Chalupa Na Špici


Telefon: +420 739 274 167
Mobil: +420 739 274 167