CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Pelhřimov-Řemenov - Řemenov - Českomoravská vrchovina   
   25.06.2018
 11 000 Kč

Pelhřimov-Řemenov - Řemenov - Českomoravská vrchovina

Základní údaje
dot Čislo 27205M
dot Název zakázky Pelhřimov-Řemenov
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 10 osob
dot Obec Řemenov ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Českomoravská vrchovina ( dot Mapa )
dot Cena 11 000 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/týden/mimo sezonu
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízeníspolečné
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířatajen menší
Silvestrobsazen
Fotogalerie
Popis objektu:

Novostavba luxusního rodinného domu se nachází v kraji Vysočina, v malé vesničce Řemenov, 3 km od okresního města Pelhřimov. Jedná se o nový dům, kolaudace v roce 2003.Poloha penzionu a jeho vybavení umožňuje ubytování jak jednotlivcům při služebních cestách, tak i rodinám víkendové či prázdninové pobyty.
Klientům jsou k dispozici 4 pokoje se 2 – 3 lůžky, 2 koupelny, plně vybavená kuchyně a obývací pokoj s krbem, televizí, satelitem. Penzion pronajímáme jako celek.


Popis okolí:

Jednotlivcům,rodinám s dětmi či pracovním skupinám na jejich služebních cestách nabízí pobyt v penzionu po namáhavém pracovním dni relaxaci v klidném prostředí, rodiny s dětmi zde naleznou klidný pobyt na čerstvém vzduchu uprostřed přírody. Do nového dne se zde v letních měsících probouzíte při zpěvu ptáků, při troše štěstí lze spatřit srnky popř. i jinou lesní zvěř.
Sportovní vyžití u nás a využití vašeho volného času záleží pouze a jenom na Vaší fantazii. K dispozici mají naši klienti za příznivého počasí posezení na terase s možností grilování, hřiště pro míčové hry (fotbal, volejbal, basketbal, nohejbal, badminton……. ) , v letních měsících ( květen – srpen) je v provozu venkovní bazén. Milovníci rybaření si zde přijdou také na své. V areálu penzionu je menší rybník s možností rybaření. Okolí penzionu je vhodné i k cykloturistice (kola lze zapůjčit na místě), pěší turistice, v zimních měsících k běhu na lyžích, popř. na Křemešníku k sjezdovému lyžování (6KM)


Sportovní­ možnosti:

Po dohodě lze zajistit paintball, jízdu na koni, zapůjčení čtyřkolky. V areálu se nachází venkovní bazén ( květen - srpen), rybník s možností rybaření, hřiště pro míčové hry, dětské pískoviště, venkovní krb, posezení na terase. V Pelhřimově ( 3 km) Muzeum Rekordů a kuriozit, rozhledna, Městské muzeum, plavecký stadion, zimní stadion, tenisové kurty a tenisová hala, bowling, disco. 6 km od Řemenova se nachází poutní místo Křemešník, kde je možno navštívit rozhlednu, v zímní měsících sjezdovka s umělým zasněžováním, v letních měsících je v provozu lanové centrum a další atrakce pro děti ( trampolína, skákací hrad). Další tipy na výlet: Hrad Roštejn - obora(30 km), Telč ( město UNESCO - 40 km), Jihlava - aquacentrum, katakomby, zoo ( 30 km), Hrad Lipnice nad Sázavou ( 30 km), Jindřichům Hradec - zámek, jesličky, úzkokolejka, zámek Červená Lhota (35 km).


Upřesnění ceny:

14 000,- /hlavní sezona-tyden (max 10 osob)
mimo sezonu 11000,-/tyden
víkendové pobyty po dohodě

                REKLAMA
Fotogalerie
Pelhřimov-Řemenov

Roman Krejčí


Telefon: +420 565 32 77 54
Mobil: +420 602 256 319