CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > CHALUPA SVRATKA - Vysočina - ubytování - Svratka - Českomoravská vrchovina   
   23.04.2018
 1 320 Kč

CHALUPA SVRATKA - Vysočina - ubytování - Svratka - Českomoravská vrchovina

Základní údaje
dot Čislo 11418M
dot Název zakázky CHALUPA SVRATKA - Vysočina - ubytování
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 12 lůžek / 1 přistýlka
dot Obec Svratka ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Českomoravská vrchovina ( dot Mapa )
dot Cena 1 320 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/pokoj/noc
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Pronájem roubené chalupy v obci Svratka – Česká Cikánka. Tři čtyřlůžkové pokoje se sprchovým koutem a WC, společná světnice a kuchyň. Sport: golf, turistika, cykloturistika, lyžování.

Stravovací­ služby:

vlastní nebo možnost si vařit

Sportovní­ možnosti:

lyžování, golf, turistika, cykloturistika

Tipy na výlet:

Chalupa leží v samém srdci Vysočiny a je ideální základnou pro pěší turistiku nebo cykloturistiku. Celé okolí je doslova prošpikováno značenými turistickými trasami a cyklostezkami. V nedalekém okolí jsou zajímavé skalní útvary Zkamenělý zámek, Čtyři palice, Dráteníčky, Malínská skála, Devět skal, Prales na Žákově hoře. Pro výlety na kolech, nebo autem lze doporučit návštěvu Santiniho kostela na Zelené hoře ve Žďáře nad Sázavou, Muzeum knihy v zámku hraběte Kinského rovněž ve Žďáře nad Sázavou nebo sklárny ve Škrdlovicích. Rovněž doporučujeme návštěvu Poličky, starobylého města, které je rodištěm Bohuslava Martinů, nebo návštěvu Litomyšle, kde je zámek s unikátními grafity, Hrad Pernštejn a Skansen Veselý Kopec u Hlinska. Na koupání lze zajet k Pilské nádrži, Milovskému rybníku, rybníku Velké Dářko nebo Dalešické přehradě, kde je možnost vyjet si na parníku. Bližší informace a mapky je možno získat v Infocentru na náměstí ve Svratce.

Upřesnění ceny:

Cenou se rozumí nájemní cena objektu za 1 týden včetně energií. V ceně je zahrnuta 1 sada ložního prádla a ručníků. V ceně pronájmu není obsažena vratná kauce 3.000 CZK. Kauce se platí držiteli klíčů na místě v hotovosti. Bude vrácena při řádném vrácení objektu. Žádost o přistýlku nebo dětskou postýlku prosím zadejte při rezervaci. Ve volných termínech můžete rezervovat také krátkodobý pobyt nebo jednotlivé pokoje dle dohody. Nástupním dnem je sobota 14 hod. Ukončení pobytu a předání objektu je sobota do 10 hod. V CHALUPĚ SE NEKOUŘÍ - DŘEVĚNÁ STAVBA ! týdenní (7 nocí) 25.200 Kč/objekt/týden 8.680 Kč/pokoj/týden krátkodobý (4-6 nocí) jiný 3.840 Kč/objekt/noc 1.320 Kč/pokoj/noc jiný termín a doba pobytu dle dohody.

                REKLAMA
Fotogalerie
CHALUPA SVRATKA - Vysočina - ubytování

Michaela Lisá


Telefon: +420 721 719 664
Mobil: +420 721 719 664