CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Chalupa Adélka - Trojanovice - Beskydy   
   23.04.2018
  300 Kč

Chalupa Adélka - Trojanovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7483M
dot Název zakázky Chalupa Adélka
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 12 lůžek
dot Obec Trojanovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 300 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost3+1
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrobsazen
Fotogalerie
Popis objektu:

Nabízíme vám k ubytování chalupu v Trojanovicích, která je rozdělena do dvou nezávislých bytových jednotek Přízemí a Podkroví. Chalupa se nachází 200m od autobusové zastávky a hotelu U Kociána s výbornou kuchyní. Prodejna potravin je vzdálena 500m. Parkovat můžete přímo před chalupou.
Chalupa Vám nabízí absolutní soukromí a klid na oplocené zahradě lemované svahem a horským potokem. Je Vám k dispozici kruhový bazén,posezení u ohniště, pro malé ratolesti pískoviště a před nepřízní počasí Vás ochrání zastřešená pergola s osvětlením.

Vybavení pokoje/ů:

V přízemí se nachází ložnice se 4 lůžky, vybavená kuchyň, koupelna, WC a větší společenská místnost s rozkládací rohovou sedačkou, TV, SAT a krb. V nově zrekonstruovaném podkroví jsou 2 ložnice po čtyřech lůžkách, obývací pokoj s TV, vybavený kuchyňský kout a koupelna s WC. V chalupě je zakázáno kouření. Pobyt psů pouze malých plemen po dohodě.

Sportovní­ možnosti:

Jako tradiční vám Beskydy nabízejí turistické trasy a zajímavé cíle.V zimním období můžete využít sjezdovky a běžecké trasy na Pustevnách ( 1,5 km od chalupy lanovka),ve Frenštátě p.R. (5 km) krytý bazén, kluziště, billiard club, squash, zábavné podniky aj. V letních měsících můžete využít koupání ve frenštátském aquaparku.

Lyžařské středisko Pustevny se nachází 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Lyžařské terény jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře. Středisko je vybaveno dvousedačkovou lanovou dráhou, vleky a systémem technického zasněžování. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány

K nejvyhledávanějším lyžařským běžeckým trasám zcela určitě patří nenáročná hřebenová trasa s výhledy do okolí, směrem na Radhošť (1129m.n.m.) nebo na opačnou stranu směřující trasa na Martiňák, vedená většinou úbočím mírně klesajícím traverzem. Další lyžařská běžecká trasa vede na chatu Mír . Tyto trasy jsou pro běžkaře pravidelně upravovány strojem. V okolí Pusteven bývají pravidelně upravovány i závodní okruhy standardních tratí střední obtížnosti a délek od jednoho do pěti kilometrů.

Areál Pusteven nabízí v dostatečné kvalitě i veškeré další služby

půjčovna lyží
úschovna zavazadel
lyžařská škola
restaurace
ubytování
ski servis

Moderně vybavený aquapark, který byl zprovozněn 7.8.2001, se nachází u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Návštěvníci zde mají možnost využít víceúčelový a plavecký bazén, který se svou hloubkou 0,9 - 1,9 m a plochou 1049 m2 přímo láká ke koupání. Zkrátka nepřijdou ani Vaše děti, které mají k dispozici dětský bazén o hloubce 0,15 - 0,3 m a s plochou 64 m2 . Celkový objem v bazénech činí 1437 m3 vody. Největším lákadlem areálu je 60 m dlouhý a 5,8 m vysoký tobogán a vodní skluzavka o délce 13,1 metru.
Celý objekt s vyhřívanou vodou, možností občerstvení, příjemným posezením a volejbalovým hřištěm je určen pro všechny generace.

Tarzanie - Největší horský lanový park v ČR
421 metrů dlouhá trasa z lanových překážek, zavěšených na stromech ve výšce 4 – 7 m nad zemí. Lanové překážky jsou důmyslně řazeny tak, aby kombinovaly úkoly s různým stupněm obtížnosti s úkoly technickými či zábavnými. Ke zdolání trasy není zapotřebí zvláštní fyzické síly.

Součástí Tarzanie se nedávno staly trampolíny. Trampolíny jsou vhodné jak pro malé děti tak pro dospělé do max. váhy 110kg. Tak si přijďte zaskákat je to skvělá zábava.

Upřesnění ceny:

Ceník a rezervace (Platnost od 1.10.2008)
Osoba 300,-
Domácí zvíře (pouze malé) 50,-
Rekreační poplatek 5,-

Sezona: Zima 24.12 - 15.3. , Léto 28.6 - 31.8.


                REKLAMA
Fotogalerie
Chalupa Adélka

Josef Krajčí


Telefon: 737 244 916
Mobil: 604 850 846