CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > Ubytování Kutil - Trojanovice - Beskydy   
   27.04.2018
  200 Kč

Ubytování Kutil - Trojanovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7825M
dot Název zakázky Ubytování Kutil
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 14 lůžek / 4 přistýlky
dot Obec Trojanovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 200 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Ubytování Kutil se nachází v centru Beskyd v obci Trojanovice 4 km od Frenštátu p.R. a 2 km od dolní stanice sedačkové lanovky na Pustevny. Rodinný penzion se skládá ze 2 objektů :
1.Prodejna Kutil - pro rekreanty slouží zvláštní vchod přes zakrytou terasu, v přízemí kompletně vybavená kuchyně, v podkroví koupelna s WC a rohovou vanou, jídelna a 2 za sebou jdoucí pokoje rozděleny zahrnovacími dveřmi. Každý pokoj má dvojpostel a rozkládací gauč tj. 3+1; celkem 6+2 přistýlky. Je zde barevná televize, satelit, rádio. Majitel v objektu nebydlí.
Parkování: 1 auto v oplocené zahradě, ostatní u objektu.
Rodinný domek v téže zahradě, v přízemí bydlí majitel, pro rekreanty slouží zvláštní vchod do obytné schodišťové haly s posezením a balkonem. Je zde opět kompletně vybavená kuchyně, koupelna s WC, bidetem a sprchovacím koutem. 4 uzamykatelné prostorné pokoje s dvojlůžkem ( 1 má navíc rozkl.gauč), celkem pro 10 osob, ale můžou se pronajímat i jednotlivě. Každý pokoj má barevnou televizi, 2 z nich i satelit, 1 pokoj má balkon.
V letním období posezení na zakryté terase, venkovní krb, zahradní gril, úschovna pro kola, bazén 2x3 m; 0,8 m hloubka, zahradní nábytek.Hřiště na tenis a míčové hry 200 m, řeka, potraviny, restaurace a autobusová zastávka rovněž 200 m. Při týdenním pobytu nad 5 osob sleva .

Vybavení pokoje/ů:

Vybavená kuchyně, v podkroví koupelna s WC a rohovou vanou, jídelna a 2 za sebou jdoucí pokoje rozděleny zahrnovacími dveřmi. Každý pokoj má dvojpostel a rozkládací gauč tj. 3+1; celkem 6+2 přistýlky. Je zde barevná televize, satelit, rádio

Stravovací­ služby:

Vlastní nebo restaurace

                REKLAMA
Fotogalerie
Ubytování Kutil

Trojanovice 716
744 01 Frenštát p. R.


Telefon: +420 737 785 723
Mobil: +420 556 835 769