CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > U Kořístků - Velké Karlovice - Beskydy   
   27.04.2018
  170 Kč

U Kořístků - Velké Karlovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7404M
dot Název zakázky U Kořístků
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 4 lůžka
dot Obec Velké Karlovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 170 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Ubytování pro 4 osoby, možnost vaření, koupelna, WC, samostatný vchod.Vybavení pokoje/ů:

Návštěvníkům nabízíme pro ubytování 4 lůžkový pokoj, který je možno využít celoročně. Dále pak nabízíme chatku se 4 lůžky (možnost přistýlky) - využití jen v letních měsících.Popis okolí:

Velké Karlovice Leží v podhůří Javorníků a Beskyd. Svou rozlohou 82 km2 se řadí mezi největší obce České republiky. Obec byla založena v roce 1714 Karlem Jindřichem ze Žerotína. V roce 1762 získaly Velké Karlovice svou pečeť. Z této doby se zachovalo několik stavebně kulturních památek, jimž vévodí karlovský kostel z roku 1754, postavený ve stylu pozdního baroka, fojtství z roku 1793, kupecký dům sloužící jako Karlovské muzeum, které tisícům návštěvníků přibližuje obraz života lidí v tomto rázovitém koutu Valašska. Velké Karlovice se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, přitažlivé svými přírodními krásami. Pod Trojačkou pramení Vsetínská Bečva, v údolí Leskové na svahu hřebenu Lemešná je uchován relikt pralesa Razula s původním jedlobukovým porostem a řadou chráněných rostlinných druhů. Hřebeny a svahy hor vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, v zimě ocení lyžaři nabídku upravených sjezdových tratí a nespočet kilometrů běžeckých a turistických tratí s různými stupni obtížnosti. Dvě desítky hotelů, restaurací a pensionů jsou schopny nabídnout své kvalitní ubytovací kapacity, služby a pohostinnost. Bližší informace Vám budou poskytnuty v Místním informačním, cestovním a kulturním středisku.Stravovací­ služby:

Možnost vlastního vaření a grilování. Nebudete-li mít chuť si sami vařit můžete navštívit některou z mnoha restaurací.Sportovní­ možnosti:

K dispozici jsou: koupaliště, tenisové kurty, hřiště, bowling, squash, půjčovny horských kol cyklotrasy, golf, kuželky, kulečník, elektronické šipky.

K dispozici je: několik upravených sjezdovek, večerní lyžování, možnost svezení na zimním skůtru, bowling, squash, kuželky, kulečník, elektronické šipky.Upřesnění ceny:

Ceník: pevné lůžko 170 Kč na osobu za den.                REKLAMA
Fotogalerie
U Kořístků

Zdenka Kořístková


Telefon: +420 571 444 528
Mobil: +420 732 849 367