CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chalupy Beskydy > SAMOTA ÚSTÍ - Větrný Jeníkov - Českomoravská vrchovina   
   27.04.2018
 4 900 Kč

SAMOTA ÚSTÍ - Větrný Jeníkov - Českomoravská vrchovina

Základní údaje
dot Čislo 30960M
dot Název zakázky SAMOTA ÚSTÍ
dot Typ Chalupa
dot Kapacita 6
dot Obec Větrný Jeníkov ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Českomoravská vrchovina ( dot Mapa )
dot Cena 4 900 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/týden/mimo sezonu
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost2+1
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Objekt se nachází na polosamotě nedaleko obce Ústí, která se nalézá na hranicích jižní Moravy a jižních Čech. Jedná se o místo v regionu Českomoravská vrchovina, která je vhodná k turistice a cykloturistice po dobře značených stezkách.

Vybavení pokoje/ů:

Hlavním vchodem z přední části se vchází na chodbu (skříňka, věšáky, zrcadlo), za níž je kuchyně s jídelnou (stůl, 2x židle, věšáková stěna, rohová lavice). Z kuchyně se dále jde do ložnice (lůžka, rozkl. sedačka, 2 noční stolky, sekretář, skříň, radiobudík), jež je průchozí do obývacího pokoje (rozkládací sedačka, dvě křesla, konf. stolek, dětská postýlka, skříně, BTV, radio s CD přehrávačem, krbová kachlová kamna s výměníkem), z kterého se dále jde na chodbu (věšáky). Z chodby je přístupné sociální zařízení (WC v rámci koupelny, sprchový kout, T+S, umyvadlo, toaletní skříňka, věšáky) a je průchozí před chalupu.

Popis okolí:

Kolem objektu je velký, pěkně upravený a zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení pod pergolou (zahradní nábytek), přenosný gril, velkou houpačku pro dvě osoby, zahradní sprchu, přírodní ohniště a bazén. Pro děti je zde dětská houpačka a pískoviště, společenské hry, badminton. Velká travnatá plocha je vhodná k příjemnému odpočinku. Možnost pronájmu tenisového kurtu v obci Krasoňov (2 km).

Stravovací­ služby:

vlastní kuchyň + restaurace 5km

Sportovní­ možnosti:

tenisový kurt 2 km

Tipy na výlet:

Orlík - hrad, Pelhřimov - muzeum rekordů a kuriozit, Želiv - klášter, Žirovnice - hrad, Černovice - barokní zámek, Jihlava - muzeum, ZOO, Třešť - zámek, Polná - zámek, Brtnice - zámek, hrad Lipnice, Orlík - hrad, Humpolec - muzeum rekordů a kuriozit, Želiv - klášter, Žirovnice - hrad, Černovice - barokní zámek, Jihlava - muzeum, ZOO, Třešť - zámek, Polná - zámek, Brtnice - zámek

Upřesnění ceny:

mimisezóna - 4900,-Kč / týden
sezóna - 7490,-Kč / týden
silvestr - 8990,- / týden


                REKLAMA
Fotogalerie
SAMOTA ÚSTÍ

Vladimír Jonák


Telefon: +420 723260067
Mobil: +420 723260067