CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chaty Beskydy > Chata Lhotka Beskydy - Lhotka - Beskydy   
   27.04.2018
  180 Kč

Chata Lhotka Beskydy - Lhotka - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 8255M
dot Název zakázky Chata Lhotka Beskydy
dot Typ Chata
dot Kapacita 6 lůžek
dot Obec Lhotka ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 180 Kč
dot Poznámka k ceně osoba/den
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost3+1
Sociální zařízeníspolečné
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Samostatná soukromá kompletně vybavená chata na samotě u lesa. Částečně oplocený pozemek se zastřešeným posezením a krbem, houpačkami, pískovištěm, v letních měsících bazén. Nabízíme ubytování ve dvou třílůžkových pokojích. Vhodné pro rodiny s dětmi a důchodce. V objektu bude jen Vámi požadovaný počet osob.

Vybavení pokoje/ů:

V patře dva pokoje po tři postele,pokoje povlečeny ložním prádlem, noční stolky, skříň.

Popis okolí:

Chalupa je umístěna v klidné podhorské obci Lhotka na úpatí Ondřejníku (890 m), cca 400 m od hostince Pod Ořechem a 300 m od restaurace Obecník.

Stravovací­ služby:

Vlastní stravování, restaurace, hotely.

Sportovní­ možnosti:

Letní aktivity Horská turistika - značené trasy, sběr hub a lesních plodů, rybolov, aquapark ve Frenštátě a Olešné u Frýdku, golf 12 km, tenis, krytý bazén + sauna v Metylovicích a krytý bazén s aquaparkem ve Frýdku Místku, vyhlídkové lety 8 km ve Frýdlantě. Možnost zapůjčení čtyřkolek (i v zimních měsících). Zimní aktivity Lyžování - vleky ve vzdálenosti od 5 - 30 km (Bílá, Pustevny, Bečvy, Lysá Hora, Palkovice – večerní lyžování), běžecké tratě vedoucí přímo od objektu. Půjčovna lyží a lyžařské výzbroje, půjčovna skútrů

Tipy na výlet:

Nádherná příroda s výhledy na Hukvaldy, Radhošť, Javorník… Obcí vede značená cyklotrasa Brána Beskyd a značené turistické trasy na Hukvaldy (5 km), Ondřejník (3km). Kolem Ondřejníku jsou udržované běžecké tratě, pro sjezdové lyžování je dostupná sjezdovka v Palkovicích (7 km). V Palkovicích je rovněž možnost koupání v přehradě Olešná nebo v Bašce (10 km).
Dostupné je muzeum automobilů v Kopřivnici (14 km), starobylý a svérazný hrad Štramberk s rozhlednou. Je možno navštívit krytý bazén ve Frýdku - Místku (19 km) nebo na Čeladné, saunu v Metylovicích (3 km). Dle požadavku lze domluvit přímo v místě ubytování klasickou masáž i netradiční masáže, zúčastnit se cvičení jógy či aerobiku. V posledním týdnu srpna se konají ve Lhotce každoroční Sochovy národopisné slavnosti.

Upřesnění ceny:

V letní sezonu (červenec, srpen) týdenní pobyty, cena 8 400 Kč/týden
Příplatek za pobyt domácího zvířete 40 Kč/noc
Poplatek za spotřebovanou el. energií

Upozornění šibalům :-))) Po celou dobu pronájmu mají do areálu objektu povolen vstup pouze osoby, které jsou zahrnuty do výpočtu celkové ceny pronájmu. Při delších pobytech a po dohodě s majiteli možnost "denních návštěv".

                REKLAMA
Fotogalerie
Chata Lhotka Beskydy

Miroslav Ivánek


Mobil: +420 723 801 880