CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chaty Beskydy > Drahanská vysočina - Otaslavice - Ostatní   
   27.04.2018
  35 Kč

Drahanská vysočina - Otaslavice - Ostatní

Základní údaje
dot Čislo 52138M
dot Název zakázky Drahanská vysočina
dot Typ Chata
dot Kapacita 6
dot Obec Otaslavice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Ostatní ( dot Mapa )
dot Cena 35 Kč
dot Poznámka k ceně 1500,- Kč/7 dní/objekt
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreacepouze letni
Velikost4,5x4,5
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Chata stojí na velkém zatravněném pozemku v areálu tábořiště Třešinka v Otaslavicích. Tábořiště je během prázdnin využíváno k pořádání dětských táborů. V období mezi tábory je chata a celý areál k dispozici rodinám s dětmi nebo partám přátel, které touží po dovolené uprostřed přírody. Romantikům napoví informace, že objekt je postaven v třešňovém sadu na okraji lesa.

Vybavení pokoje/ů:

V přízemí dřevěné chaty (4,5x4,5 m) je umístěn plynový sporák, umývací stůl, dva rozkládací gauče, stůl, 3 židle a 2 kuchyňské lavice. Horní patro se využívá ke spaní. Je zde hromada matrací, z kterých se dá sestavit spací plocha dle potřeby. Ubytované osoby musí mít vlastní spacák nebo alespoň vlastní povlečení! Kuchyňské vybavení chaty je pro malou skupinu lidí dostačující. V chatě není elektřina.
Vedle chaty je přístřešek, který táborům slouží jako polní kuchyně a jídelna. Několik metrů od chaty se nachází polní sprcha, do které je hadicí přivedena užitková voda z nedaleké studánky. Pitnou vodu je nutno dovážet v kanystrech ze zdroje vzdáleného 900 m. U dolní brány je umístěno suché WC (5 latrín). Areál slouží dětskému klubu a splňuje požadavky na táboření v přírodě. Tomu odpovídá i vybavení chaty a také nízká cena pro zájemce o pronájem chaty.

Popis okolí:

Otaslavice leží ve tvárné krajině, kde hanácké roviny přecházejí do kopců a lesů Drahanské vysočiny, 12 km jižně od Prostějova. Dominantu obce tvoří polovina strážní věže horního hradu s erbem rodu Žalkovských. Pozornost upoutají také další kulturní památky jako pseudogotický kostel sv.Archanděla Michaela, kryté barokní schodiště ke kostelu zv. Pavláčka a starobylá renesanční fara. Z přírodních krás stojí za zmínku skalní útvary Obrova noha.

Stravovací­ služby:

K dispozici je plynový sporák a nádobí k vlastnímu vaření. V obci jsou sice 3 hospody, ale nevaří se zde. čepují však skvělé pivo a kofolu. Dva místní ochody mají vše, co je k vaření potřeba.

Sportovní­ možnosti:

Pozemek sousedí s lesem vhodným k procházkám, houbaření, sběru ovoce. Jsou zde skály k horolezení. Cca 3 km je nejbližší koupání (požární nádrž - koupání zdarma).

Tipy na výlet:

Romantická krajina, zámek Plumlov, výlety na kolech do Prostějova, Vyškova.

Upřesnění ceny:

Cenu na víkend lze dohodnout individuálně.

                REKLAMA
Fotogalerie
Drahanská vysočina

Michaela Karasová


Telefon: 603 957 703
Mobil: 603 957 703