CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chaty Beskydy > Chata Alpina - Trojanovice - Beskydy   
   23.05.2018
  340 Kč

Chata Alpina - Trojanovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 3251M
dot Název zakázky Chata Alpina
dot Typ Chata
dot Kapacita 18 lůžek
dot Obec Trojanovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 340 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/osobu/noc
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrobsazen
Fotogalerie
Popis objektu:

Venku je velká okrasná zahrada, ohniště a posezení, kde můžete usednout na stylové borovicové půlkuláče a vychutnat si kávu ve velmi krásné přírodě při romantickém šumění horského potoka. Často zde můžete pozorovat srnku, veverku či zajíce. Parkování je přímo u chaty.

Vybavení pokoje/ů:

Pokoje jsou 2, 3 a 4 lůžkové. Všechny pokoje mají nové sociální zařízení, vybavenou kuchyňku, TV a vysokorychlostní internet. Celková kapacita je 18 míst, rozdělena takto : 2 x 2 lůžkový, 2 x 3 lůžkový a 2 x 4 lůžkový pokoj. V suterénu chaty můžete využít uzamykatelnou lyžárnu a kolárnu.

Popis okolí:

Chata Alpina nabízí ubytování v srdci Beskyd v malebné podhorské obci Trojanovice u horského potoka na klidném místě u lesa. V zimě je možné lyžování v areálu Pustevny, v létě lze ke koupání využít blízký aquapark a krytý bazén ve Frenštátě. Valašsko nabízí zajímavé sportovní a turistické vyžití.

Stravovací­ služby:

Každý pokoj má vlastní vybavenou kuchyňku, kde je také lednice, varná konvice a dvouplotýnkový vařič. Kuchyňka je určena pouze na vaření nápojů a ohřívání jídla. Pokud si chcete od vaření odpočinout, lze využít dobrou restauraci, která je vzdálená 100 metrů. Zde lze také dohodnout plnou nebo polopenzi.

Sportovní­ možnosti:

Lyžování, běžky, cyklistika, turistika, plavání, jízda na koni, houbaření.

Tipy na výlet:

Pustevny a Radhošť 620 - 1098 m n.m, Lysá hora 1.323 m n.m., Frenštát pod Radhoštěm, Skokanský můstek - Frenštát pod Radhoštěm, Velký Javorník, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské muzeum - Rožnov pod Radhoštěm, Muzeum TATRA - Kopřivnice, Muzeum fojtství - Kopřivnice, Hrad Hukvaldy, Rozhledna Štramberská trúba, Muzeum Zdenka Buriana - Štramberk, Prohlídky Frenštátské radniční věže.

Upřesnění ceny:

Platnost od 1.12.2008

2 a 3 lůžkový - 390 Kč/osoba/noc
4 lůžkový - 340 Kč/osoba/noc

Domácí zvíře (pouze malé) 50 Kč
Rekreační poplatek 10 Kč

Malé děti do tří let mají pobyt zdarma (bez nároku na lůžko). V ceně není zahrnuto žádné pojištění. V případě zájmu zajistíme fakturaci pobytu Vašemu zaměstnavateli (fondy FKSP apod.). Silvestr je týdenní pobyt. Ceny jsou smluvní, uvedeny v Kč za osobu a noc včetně DPH.

                REKLAMA
Fotogalerie
Chata Alpina

Marie Smetanová


Telefon: +420 571 112 118
Mobil: +420 776 767 028