CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chaty Beskydy > Chaty Oaza Trojanovice - Trojanovice - Beskydy   
   27.04.2018
  230 Kč

Chaty Oaza Trojanovice - Trojanovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 10252M
dot Název zakázky Chaty Oaza Trojanovice
dot Typ Chata
dot Kapacita 41 lůžek+ přistýlky
dot Obec Trojanovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 230 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost4,5 a7
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrvolný
Fotogalerie
Popis objektu:

Ubytování ve srubových chatách pro 4,5 a 7 osob. Kompletně vybavené kuchyně, soc.zař, sprchy, dle velikosti televize, krb. Areál vhodný pro rodiny s dětmi. Restaurace pro hosty (bez kuchyně), dětská herna. V areálu volejbalové hřiště. hřiště, stolní tenis, kuželky, šipky, kulečník, sauna, pískoviště, houpačky, skluzavka.

Vybavení pokoje/ů:

Chata pro 4 osoby
Vstupními dveřmi se dostaneme do chodby (lednice, skříň) a odtud do hlavní místnosti (stůl + židle, polička), která volně navazuje na kuchuňský kout (plotýnkový vařič, rychlovarná konev), v prostoru je pak umístěn sprchový box. Umyvadlo a WC jsou v samostatné místnosti. Schodištěm s hlavní místnosti se dostaneme do patra, kde jsou v prostoru umístěna lůžka (celkem 4) a poličky.

Chata pro 5 osob
Vstupními dveřmi se dostaneme do chodby (botník, věšák, skříň, stůl + lavice) a odtud do hlavní místnosti (stůl + židle + rohová lavice, krbová kamna, BTV + satelit), která volně navazuje na kuchyňský kout (lednice, rychlovarná konev, dvouplotýnkový vařič), v prostoru je pak umístěn sprchový box. Umyvadlo a WC jsou v samostatné místnosti. Schodištěm s hlavní místnosti se dostaneme do parta, kde se nacházejí dvě ložnice (celkem 5 lůžek).

Chata pro 7 osob
Vstupními dveřmi se dostanete do chodby (botník, věšák, skříň + lavice, židle) a odtud do obývacího pokoje (sedací souprava + stůl, skřínky, poličky, krbová kamna, BTV + satelit). Vedle obývacího pokoje se nachází koupelna (WC + sprchový box, umývadlo, zrcadlo). Za obývacím pokojem je plně vybavená kuchyně s lednicí, sporákem, rychlovarnou konvicí, jídelním stolem a židlemi. Po schodišti vedle kuchyně se dostaneme do patra, kde se nacházejí dvě ložnice (celkem 5 lůžek), dole v obývacím pokoji (2 přistýlky).

Popis okolí:

Obec Trojanovice se nachází na východě České republiky v severomoravské oblasti, v krásném údolí Moravskoslezských Beskyd. CHKO Beskyd je charakteristická oblými hřebeny, porostlými s větší části lesy, kde se mimo běžných druhů fauny vyskytuje i rys ostrovid a přechodně i medvěd hnědý. Velkou rozmanitostí vyniká i zdejší flóra. Toto pohoří nabízí nesčetné možnosti pro milovníky turistiky a cykloturistiky, v zimě pak všech zimních sportů. Jedná se o vyhledávanou a turisticky zajímavou oblast. Trojanovice leží 3 km od Frenštátu pod Radhoštěm a 10 km od Rožnova pod Radhoštěm. Chaty se nachází na okraji obce s krásným výhledem na pohoří a horu Radhošť. Díky své poloze nedaleko turistického ráje Pusteven, je velmi vhodná jak k letní, tak i k zimní rekreaci. Areál leží na pozemku určeném výhradně pro rekreanty a poskytuje klidné prostředí pro rekreaci. Pozemek chatové osady je osázen vzrostlými stromy, keři a je chráněn živým plotem.

Stravovací­ služby:

Vlastní vybavené kuchyně. Restaurace celodenní stravování cca 300m od objektu.

Sportovní­ možnosti:

Vojebalové hřiště, stolní tenis, kuželky, aj.

Tipy na výlet:

Malebné prostředí Beskyd nabízí nepřeberné množství možností, jak strávit příjemnou dovolenou, plnou nezapomenutelných zážitků. Pro inspiraci uvádíme pár tipů na výlet v jakémkoliv ročním období:

Skanzen lidové architektury a museum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm (10 km)
Museum automobilů TATRA Kopřivnice (10 km)
Rodiště Leoše Janáčka, hrad Hukvaldy s oborou a muzeum Leoše Janáčka (15 km)
Malebné městečko Štramberk s lidovou architekturou, renovovanými roubenými staveními, jeskyní Šipkou, arboretem a hradem Trúbou (12 km)
Letovisko Pustevny s lanovkou z Ráztoky, socha Radegasta (2 km)

Turistické cíle Beskyd - Lysá hora, Smrk, Kněhyně, Malá a Velká Stolová, Ondřejník, Gruň.

V průběhu roku můžete využívat:
Aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm (3,5 km)
Přehradu Větřkovice - občerstvení, půjčovna loděk (10 km)
Krytý bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm (3 km)
Vyhlídkové lety z Frýdlantu nad Ostravicí (10 km)
Lyžařské centrum Pustevny - 12 lyžařských sjezdovek a vleků, běžecké trasy (2 km)
Lyžařské vleky na Bílé, Gruni, Lysé hoře a Malenovicích


Upřesnění ceny:

Délka pobytu v hlavní sezóně je většinou týden (nebo násobek týdne) od soboty do soboty. Mimo hlavní sezónu lze objednat pobyty i na kratší dobu.

CHATA 4 lůžková

950 Kč /1 noc
1900 Kč /2 noci
5880 Kč /týden (1 noc 840 Kč)

CHATA 5 lůžková

1250 Kč/1 noc
2500 Kč/2 noci
7990 Kč/týden (1 noc 1142 Kč)

CHATA 7 lůžková

1600 Kč/1 noc
3200 Kč/2 noci
10290 Kč/týden (1 noc 1470 Kč)

+ spotřebovaná energie
Poplatek pro obec 5,-Kč/osoba (18-70)/den
Poplatek za psa 50,-Kč/den

V ceně pobytu není zahrnuta cena za spotřebovanou energii (plyn a el. energie), ta se platí po skončení pobytu dle skutečné spotřeby. Dále pak není zahrnut rekreační poplatek obci tj. 5 Kč na osobu a den (18 - 70 let). Poplatek za psa 50 Kč/den. Pes povolen jen po předchozí domluvě. Po rezervaci pobytu nutno uhradit 50% zálohu, splatnou dle dohody. Doplatek za pobyt uhradí rekreant přímo na místě v den nástupu.

Zálohu můžete zaslat na účet:
ČSOB, č.ú. 219258321/0300
v.s. vaše tel. číslo (nejlépe mobilní)

Nástup na pobyt v den příjezdu je mezi 15 - 19 hodinou. Objekt nutno uvolnit v den odjezdu do 10 hodin. Silvestr 2012 volno. Týdenní pobyt 4 lůžková chata /7700,-Kč, 5 lůžková chata /10400,-Kč, 7 lůžková chata/13400,-Kč

                REKLAMA
Fotogalerie
Chaty Oaza Trojanovice

Pavlína Himlarová


Telefon: +420 724 952 844
Mobil: +420 602 531 170