CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Chaty Beskydy > Pluskovec - Velké Karlovice - Beskydy   
   25.06.2018
  285 Kč

Pluskovec - Velké Karlovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7383M
dot Název zakázky Pluskovec
dot Typ Chata
dot Kapacita 28 lůžek/19 přistýlek
dot Obec Velké Karlovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 285 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/osoba/noc
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost6
Sociální zařízenívlastní
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestrobsazen
Fotogalerie
Popis objektu:

Valašské chalupy se nachází v údolí Pluskovec, v místní části Baďurka ve Velkých Karlovicích, které leží v oblasti Javorníků v nadmořské výšce 688 m.
Chalupa A (4+3)
Chalupa A+B tvoří dvojdomek.
Přízemí: chodba, vybavená kuchyně, žehlička+žehlící prkno, 2x přistýlka, obývací pokoj s TV + SAT s kachlovými kamny, koupelna s vanou, automatickou pračkou a WC. I. patro: 2x ložnice, každá se dvěma lůžky, dětská postýlka, koupelna se sprchou a WC. Elektřina: elektrická zásuvka, elektrické vytápění+kachlová kamna na dřevo.
Chalupa B (4+2)
Chalupa A+B tvoří dvojdomek.
Přízemí: chodba, vybavená kuchyně, rádio, 2x přistýlka, žehlička+žehlící prkno, obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny, koupelna s vanou, automatickou pračkou a WC. I. patro: 1x ložnice s TV se dvěma lůžky, 2 lůžka v podkroví, koupelna se sprchou a WC. Elektřina: elektrická zásuvka, elektrické vytápění+kachlová kamna na dřevo.
Chalupa C (2+2)
Přízemí: vchod, chodba. I. patro: vybavená kuchyně, žehlička+žehlící prkno, obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny, 2x přistýlka, koupelna se sprchou, automatickou pračkou a WC. Podkroví: podkrovní spaní pro 2 osoby. Elektřina: elektrická zásuvka, elektrické vytápění+kachlová kamna na dřevo.
Chalupa D (8+2)
Přízemí: chodba, vybavená kuchyně, rádio, žehlička+žehlící prkno, obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny, WC. I. patro: 2x ložnice, každá se dvěma lůžky, koupelna s vanou, sušička prádla a WC, postýlka, dětský koutek, menší postel pro děti. II. patro: 2x ložnice, každá se dvěma lůžky, koupelna s vanou, automatickou pračkou a WC. Elektřina: elektrická zásuvka, elektrické vytápění+kachlová kamna na dřevo.
Chalupa E (8+2)
V chalupě jsou dva samostatné apartmány, každý se samostatným vchodem. V areálu: venkovní krb s posezením pro 8 osob, dětský koutek (pískoviště, houpačky) Přízemí: společné pro apartmán E1 a E2, chodba, společenská místnost s TV a krbem, sauna, sprcha a WC. Apartmán E1 (2+2): vybavená kuchyně, obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny, 2x přistýlka, koupelna se sprchou, automatickou pračkou a WC, dvoulůžková ložnice s TV. Elektřina: elektrická zásuvka, plynové vytápění+kachlová kamna na dřevo Apartmán E2 (2+1,5), II. patro: vybavená kuchyně, obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny, 1,5x přistýlka, koupelna se sprchou a WC, dvoulůžková ložnice s TV. Elektřina: elektrická zásuvka, plynové vytápění+kachlová kamna na dřevo.
Chalupa "Na rozcestí" (6+6)
V areálu: venkovní krb s posezením pro 10 osob, whirpool Sklep: koutek s posezením, sauna se sprchou a WC. Přízemí: vybavená kuchyně, obývací pokoj s TV+SAT a kachlovými kamny, 2x přistýlka, koupelna s vanou, WC a automatickou pračkou, dvoulůžková ložnice s TV+domácí kino. I. patro: 2x ložnice, každá se dvěma lůžky, vlastní koupelnou, WC. Nad každou ložnicí je podkrovní spaní vždy pro 2 osoby. Elektřina: elektrická zásuvka, plynové vytápění+kachlová kamna na dřevo.
Kongresové a školící služby
školící místnost, kapacita 20 míst, nekuřácká vybavení: CD přehrávač, telefon, možnost připojení k internetu, TV přijímač

Vybavení pokoje/ů:

Ubytování v luxusních apartmá ve valašském stylu. Ve všech apartmá jsou plně vybavené kuchyně s myčkou, obývací pokoje s krbem, TV a satelitem, ložnice, koupelny se sociálním zařízením, automatickou pračkou. Sauna, venkovní krb, dětský koutek.

Popis okolí:

Služby v okolí
900 m od objektu se nachází lyžařský areál Kyčerka, Pustevny, Soláň, Kasárny, 500 m restaurace U muzea. V okolí možnost rybolovu, značené cesty pro turistiku, cykloturistiku - např. Velký okruh, Karlovické muzeum, Kostel Panny Marie Sněžné, prales Razula. Rožnov pod Radhoštěm: Valašské muzeum v přírodě, Radhošť, Pustevny. Frenštát pod Radhoštěm: Aquapark. Kopřivnice: Technické muzeum Tatra Kopřivnice, kino. Štramberk, Hukvaldy. Koupání - koupaliště v Karlovicích, krytý bazén v hotelu Biocel, antukové kurty v Karlovicích s využitím pro tenis, volejbal. Všeobecný lékař, pošta, směnárna, kostel, jezero, fotbalový stadion, minigolf, potraviny, domácí potřeby, drogerie, jízdárna, bowling, squash, kadeřnictví, půjčovna lyží - Velké Karlovice (1,5 km), bankomat, divadlo, vodní nádrž - Karolinka (5 km), golf - Rožnov p. R., kluziště - Machúzky, rozhledna - Bumbálka.

Upřesnění ceny:

Cena ubytování osoba/noc: od 285 Kč do 750 Kč

                REKLAMA
Fotogalerie
Pluskovec

Miroslava Pavelková


Telefon: +420 731 955 135
Mobil: +420 605 509 939