CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Pokrok - Bílá - Beskydy   
   23.04.2018
  540 Kč

Hotel Pokrok - Bílá - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7843M
dot Název zakázky Hotel Pokrok
dot Typ Hotel
dot Kapacita 165 lůžek
dot Obec Bílá ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 540 Kč
dot Poznámka k ceně včetně plné penze
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:


Hotelový komplex má kapacitu 165 lůžek a sestává se z hlavní budovy s kapacitou 90 lůžek a dvou dependancí Hořec s kapacitou 40 lůžek a Javořina s kapacitou 35 lůžek. V hlavní budově jsou pokoje dvou,tří a čtyřlůžkové. Sociální zařízení je umístěno přímo na pokojích nebo na patrech. Ve dependancích jsou pokoje typu studia, kdy pro dva pokoje je sociální zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny přípojkou na kabelovou televizi. Televizory lze zapůjčit za polatek na recepci.

Popis okolí:


Hotel Pokrok leží v malebném ůdolí říčky Bílá v nadmořské výšce 521m, v centru lyžařského střediska, přímo u nástupních stanic vleků a centrálního parkoviště a prodeje jízdenek. Hotel je ideálně umístěn z hlediska dostupnosti a to v centru obce Bílá u silnice vedoucí na hraniční přechod se Slovenskou republikou. Příjezd k hotelu je možný přes Frýdek Místek a Ostravici, nebo od Rožnova p.Radhoštěm přes Horní Bečvu.

Stravovací­ služby:


K občerstvení je možno využít široké nabídky a to v hotelu je restaurace - pivnice, restaurace s barem, venkovní bufet a venkovní bufet - bar A pre´ski, který je jedinný na celé Moravě. Tento bar je svou atmosférou velmi oblíben návštěvníky a lyžaři přijíždějícími na večerní lyžování. V hotelové restauraci je velkoplošná projekce sloužící všem návštěvníkům.

Sportovní­ možnosti:

Lyžování
Hotel Pokrok je v lyžařském areálu Bílá. Je jedním z nejlépe položených hotelů zimních středisek v České republice, neboť je umístěn u nástupních stanic vleků a u dojezdu všech sjezdovek. Toto středisko je zaměřeno především na alpské disciplíny a to pro všechny věkové kategorie a všechny úrovně sportovní vyzrálosti od začátečníků až po závodníky.

Pořádají se zde mezinárodní závody nejvyšší kategorie - FIS.

Snowboarding
V lyžařském středisku je budován snowpark zaměřený na velice dynamicky se rozvíjející disciplínu, která je především oblíbená u mladých lyžařů. Tento snowpark je umístěn na sjezdovce-jih a je vybaven množstvím překážek a skoků.V tomto snowparku se pořádají závody a stává se velmi oblíbeným střediskem na Moravě.

Běh na lyžích
V rámci rozvoje střediska dochází také k budování běžeckých tratí, které jsou v zimě pravidelně udržovány.V letošním roce budou běžecké tratě opět rozšířeny a zkvalitní se jejich údržba. Běžecké tratě jsou různé délky a náročnosti.

Horská kola
Tento sport se stává velice oblíbenou aktivitou celé sportovní populace a proto se naše aktivity zaměřují na zkvalitnění podmínek pro cyklisty. V rámci hotelu je v provozu půjčovna kol, místo pro mytí kol, úschovna a servis. V okolí hotelu jsou nádherné značené cyklistické stesky jak pro rodiny s dětmi tak i pro náročné cyklistiky. V blízké budoucnosti plánujeme budování bike centra se sjezdovýma tratěmi.

Tenis
V rámci hotelu je jedno tenisové hřiště s asfaltovým povrchem. Ve vzdálenosti cca 200m je druhé tenisové hřiště s umělým povrchem. Ve Frýdlantu nad Ostravicí (cca 18 km) je profesionální tenisový oddíl s perfektními kurty a halami a zde je možno domluvit rezervaci.

Stolní tenis
V rámci hotelu jsou tři tenisové stoly. Dva stoly jsou umístěny v menší tělocvičně a jeden stůl je venkovní. Všechny jsou k dispozici pro hotelové hosty.

Míčové hry
V areálu hotelu je univerzální hřiště vhodné jak pro volejbal, nohejbal aj míčové hry.

Minigolf
Před hotelem je umístěn minigolf, který je k dispozici hotelovým hostům.

Solárium + fitness + sauna
V hotelovém komplexu je solárium, sauna a menší tělocvična vhodná pro aerobic a jiná cvičení.

Koupání
V hotelovém komplexu je menší bazén vhodný především pro děti. Větší venkovní bazén je asi 300m od hotelu, otevřený v letních měsících a přístupný našim hostům.

Koně + Golf
V obci Čeladná, která je vzdálené asi 20 km od hotelu je možné si domluvit jak vyjížďku na koních tak i golf na profesionálním golfovém hřišti.

Další aktivity
Pro hotelové hosty zajišťujeme masáže, masážní vany a krytý bazén v nedalekém Frýdlantě nad Ostravicí. Dle požadavků hostů je možné dohodnout Paintball v našem areálu.


Upřesnění ceny:


Ceny od 540 Kč/os na den s plnou penzí

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Pokrok

Ing. Michal Doležal


Telefon: +420 558 690 064
Mobil: +420 602 572 670