CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Mountain Golf Hotel - Čeladná - Beskydy   
   25.06.2018
  820 Kč

Mountain Golf Hotel - Čeladná - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7826M
dot Název zakázky Mountain Golf Hotel
dot Typ Hotel
dot Kapacita 28 pokojů
dot Obec Čeladná ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 820 Kč
dot Poznámka k ceně za pokoj
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování****
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Prosper Golf Resort Čeladná
Představujeme Vám jedinečnou destinaci - sportovně-rekreační resort Prosper Golf Resort Čeladná, který se nachází na rozloze 140 hektarů v malebné obci Čeladná na severovýchodě České republiky.
Součástí největšího středoevropského resortu jsou dvě mistrovská osmnáctijamková hřiště s klubovnou, bohatým zázemím pro golfisty a stylovou restaurací Golf.
Moderní jízdárna Prosper Horse Ranch a Mountain Golf Hotel v alpském stylu, které jsou nedílnou součástí celého komplexu služeb, dotvářejí příjemnou atmosféru v nedotčeném podhorském prostředí Beskyd.
Profesionální a přátelský pracovní tým je Vám plně k dispozici a vyhoví veškerým Vašim přáním tak, abyste se k nám vždy rádi vraceli.


Vybavení pokoje/ů:

Mountain Golf Hotel**** nabízí 27 pohodlných a moderně zařízených apartmánů, dětský koutek, salónek pro pořádání rodinných či firemních oslav, svateb, školení a jiných akcí, Piano bar se širokou nabídkou nápojů v příjemné večerní atmosféře a hlavně přátelský přístup každého zaměstnance hotelu ke všem hostům.
Mountain Golf Hotel**** poskytuje ubytování ve stylových apartmánech, kdy všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem s ledničkou, TV s domácími i satelitními programy, připojením na Internet a telefonem. Většina pokojů má vanu a balkón. Mountain Golf Hotel**** má celkovou ubytovací kapacitu 27 apartmánů s 81 lůžky, z toho je 15 jednopokojových a 12 dvoupokojových. V hotelu je i bezbariérový apartmán pro handicapované.
Pro maminky s dětmi Mountain Golf Hotel**** nabízí „baby room" vybavený různými hračkami, knížkami, skluzavkou, TV s VHS pro sledování pohádek.
Součástí Mountain Golf Hotelu**** je také hlídané parkoviště pro 20 vozů a jeden autobus.


Stravovací­ služby:

Restaurace
Provozní doba: celoroční provoz, při akcích dle dohody
Letní sezóna: denně 08:00 - 20:00 hod.
Zimní sezóna: omezený provoz
Stylová restaurace Golf s výhledem na okolní beskydské hory a dvě mistrovská golfová hřiště:
teplá a studená kuchyně, široký výběr nápojů, speciality na rožni během celého roku
vnitřní sezení s vyvýšeným pódiem - 80 míst
posezení u baru - 12 míst
nerušené sezení v patře - 30 míst
posezení na terase s molem a kamenným krbem, jezírko s vodotryskem - 120 míst
parkoviště pro osobní automobily i autobusy - 100 míst


Sportovní­ možnosti:

Jízda na koni
Cykloturistika
Fitcentrum
Koupání
Paragliding
Pěší turistika
Lyžování


Tipy na výlet:

Hrad Hukvaldy
Hrad Hukvaldy leží na protáhlém kopci, 150 m nad obcí. Je 320 m dlouhý a na obvod měří přes 800 m, má 8 válcovitých bašt a 3 hranolové věžovité brány, přes 200 střílen, 4 nádvoří a 3 vyhlídkové trasy. Vznik hradu se datuje k období mezi léty 1257-1285. Také obora, která se pyšní svými staletými buky a stády daňků a muflonů je jednou z největších ozdob tohoto krásného kraje v předhoří Beskyd.
Štramberk - Štramberská trůba
(415 m nad mořem) – tzv. Valašský Betlém ve Štramberské vrchovině. Město se rozkládá 9 km na východ od Nového Jičína. Místní hrad byl vybudován jako „strážní hrad“. Od roku 1783 je ve zřícenině a zachována je tvrz tzv. „Štramberská trúba“, na které byla upravena rozhledna. Zvláštností jsou cukrovinky tzv. „štramberské uši“, ke kterým se váže historická legenda o nájezdech Turků.
Muzeum v přírodě (skanzen)
Město v údolí „dolní“ Bečvy mezi Radhošťskými Beskydami a Vsetínskými vrchy, v Rožnovské brázdě. Ve městě také najdete pomník Františka Palackého. Muzeum v přírodě je členěno na Dřevěné městečko, Valašskou dědinu a Mlýnskou dolinu. )


                REKLAMA
Fotogalerie
Mountain Golf Hotel

Čeladná 728
739 12 Čeladná


Telefon: +420 558 684 115
Mobil: neuvedeno