CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov - Jeseníky   
   25.06.2018
  380 Kč

Horský hotel Červenohorské sedlo - Domašov - Jeseníky

Základní údaje
dot Čislo 9039M
dot Název zakázky Horský hotel Červenohorské sedlo
dot Typ Hotel
dot Kapacita 178 lůžek
dot Obec Domašov ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Jeseníky ( dot Mapa )
dot Cena 380 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá4
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Horský hotel Červenohorské sedlo je tříhvězdičkový hotel v nadmořské výšce 1013 m. Tento hotel svým umístěním na hlavním hřebenu Hrubého Jeseníku je ideálním centrem pro letní a zimní turistiku.
Kapacita hotelu je 178 lůžek ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. každý pokoj má vlastní WC a koupelnu. Pokoje jsou vybaveny televizí, možnost sledování satelitních programů. Hotel nabízí následující služby. Koupání ve vlastním krytém bazénu, masáže, tělocvičnu se stolním tenisem, fitnes centrum, půjčování horských kol, klubovny s televizí a učebny, tři venkovní kurty na volejbal s možností změny na tenisový kurt. Možnost uspořádání zájezdů do blízkého Polska. Hotel má jídelnu pro 200 hostů s kvalitní kuchyní, denní bar, noční vinárnu, doplňkový prodej v recepci a směnárnu. V okolních lesích je množství zvěře a proto je hotel schopen poskytovat služby pro lovce. Hotel má k dispozici 4 apartmány s komfortním vybavením.


Popis okolí:

V bezprostředním okolí hotelu jsou denně upravovány tratě pro sjezdové lyžování i běžecké stopy. Hotel leží u hlavní silnice Šumperk - Jeseník a proto je snadno přístupný jak osobní, tak hromadnou dopravou, má vlastní parkoviště, v okruhu 20 km se nacházejí dvě známá lázeňská střediska - Velké Losiny a Jeseník.

Stravovací­ služby:

Hotel má jídelnu pro 200 hostů s kvalitní kuchyní, denní bar, noční vinárnu, doplňkový prodej v recepci a směnárnu. V okolních lesích je množství zvěře a proto je hotel schopen poskytovat služby pro lovce. Hotel má k dispozici 4 apartmány s komfortním vybavením.

                REKLAMA
Fotogalerie
Horský hotel Červenohorské sedlo

Domašov u Jeseníku
790 85


Telefon: + 420 583 295 101
Mobil: + 420 583 295 101