CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Přerov - Frenštát pod Radhoštěm - Beskydy   
   25.06.2018
  350 Kč

Hotel Přerov - Frenštát pod Radhoštěm - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7757M
dot Název zakázky Hotel Přerov
dot Typ Hotel
dot Kapacita 30 lůžek
dot Obec Frenštát pod Radhoštěm ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 350 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:


Hotel je na náměstí, pokoje jsou jedno, dvou a více lůžkové se sprchou a WC, dva apartmány. V pokojích je telefon a TV. Součástí hotelu je kavárna a restaurace. K dispozici garáže.

Vybavení pokoje/ů:


Kapacita hotelu 44 lůžek i s přistýlkama. Pokoje jsou velikostně jedno, dvoj, tří a čtyřlůžkové. Vybavení pokojů: sprcha, WC, TV, satelit, lednička, telefon.

Popis okolí:


Frenštát pod Radhoštěm leží v kotlině Moravskoslezských Beskyd mezi řekami Lubina a Lomná. Historie města sahá k přelomu 13. a 14. století a byla vždy spojena s obchodem, tkalcovstvím a od 19. století s rozvojem výtvarné a literární tradice.
V současné době je Frenštát kulturním, sportovním a turistickým centrem, nejvýhodnější základnou pro výlety na Pustevny, Radhošť, Javorník a další vrchy beskydského pohoří i do sousedních měst – Rožnova, Nového Jičína, Štramberka a Kopřivnice.
Čtvercové náměstí, kde má hotel Přerov své sídlo, je obklopeno s tarobylými měšťanskými domy, z nichž některé mají zachováno podloubí s unikátní kaménkovou dlažbou. Lavičky pod vzrostlými lipami u kašny nabízejí příjemné posezení.


Stravovací­ služby:


Hotel Přerov disponuje restaurací, vinárnou a letní zahrádkou.
Kapacita restaurace 40 míst.
Kapacita myslivecké vinárny 26 míst , připravujeme i speciality na krbu.
Kapacita Letní zahrádky 40 míst vstup z restaurace do zadní části.


Sportovní­ možnosti:


Návštěvníci mohou využít řady sportovních zařízení ve městě, například nově zbudované aquacentrum, krytý bazén, kluziště, kuželna, fitcentrum, jezdecký areál. Svahy na Pustevnách nabízejí lyžařské sjezdovky i výborně upravené běžecké trasy. Značené turistické stezky se z náměstí rozbíhají k nejzajímavějším cílům v okolí.

Tipy na výlet:


Ti, které láká kultura, ocení zajímavé exponáty muzea v novorenesanční budově na náměstí, mohou obdivovat sochy Albína Poláška, tvůrce nejznámější podoby Radegasta, nebo mohou navštívit muzeum bratří Strnadlů a Jana Knebla v sousedních Trojanovicích. O bohatou náplň vašeho pobytu se postarají také akce Valašského království či některého z folklórních souborů. Zájem veřejnosti přitahuje Frenštátské kulturní léto – což je každoroční prázdninový cyklus kulturních vystoupení nejrůznějšího zaměření a výtvarných prezentací na frenštátském náměstí.

Upřesnění ceny:


Cena: od 350 Kč/lůžko bez snídaně

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Přerov

Náměstí Míru 17
744 01 Frenštát pod Radhoštěm


Telefon: +420 556 835 991
Mobil: +420 605 263 190