CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Horské středisko VŠB - Horní Bečva - Beskydy   
   27.04.2018
  150 Kč

Horské středisko VŠB - Horní Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 50602M
dot Název zakázky Horské středisko VŠB
dot Typ Hotel
dot Kapacita 45 míst + přistýlky
dot Obec Horní Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 150 Kč
dot Poznámka k ceně od 150 do 310 Kč
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování*
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje4
Třílůžkové pokoje8
Čtyřlůžkové pokoje3
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Horské středisko ve velmi oblíbené rekreační oblasti Beskyd v Horní Bečvě. Středisko splňuje veškeré běžné potřeby klientů s rámci ubytování a je především vhodný pro rodiny s dětmi nebo kolektivy. Jak dětské tak dospělé. V rámci požadavku jsme schopni vyjít vstříc všem možným požadavkům klientů. Parkování před střediskem.

Vybavení pokoje/ů:

Horské rekreační středisko sestává ze dvou objektů spojených halou, která představuje vstupní prostor s posezením. V menší ze dvou budov se v přízemí nachází herna s billiarem,stolním tenisem a šipkami.V podkroví bar s celodenním provozem. Druhá dvoupatrová budova je ubytovací. Je zde 8 třílůžkových, 4 dvoulůžkové a 3 čtyřlůžkové pokoje. Každý pokoj má umyvadlo s teplou a studenou vodou a WC. Na obou patrech jsou dámské a pánské sprchy a WC. V prvním patře je k dispozici společenská místnost pro děti. V přízemní části ubytovací budovy je společná jídelna a kuchyň. Celková kapacita horského rekreačního střediska je 45 lůžek s možností přistýlky. V létě i v zimě je možný přístup autem až na parkoviště před střediskem.

Popis okolí:

Hotel se nachází v atraktivním horském prostředí moravskoslezských Beskyd na jižním svahu hory Trojačka v blízkosti prameniště řeky Rožnovské Bečvy obce Horní Bečva - Bečvice. Areál se nachází ve výšce cca 780 m. n m. Leží cca 1500m od silnice E 442 a je ideálně situován do krásného prostředí panenské přírody CHKO Beskydy. Je přilehlý ke středisku zimních sportů Sachova studánka. Okolní terény jsou ideální pro milovníky lyžování a zimních sportů. Lyžařský vlek s umělým zasněžováním a osvětlením pro noční lyžování cca. 300m. V blízkém okolí je řada lyžařských středisek: Třeštík, Bumbálka, Bílá, Pustevny, Radhošť a Soláň. V létě možnost koupání v nedaleké přehradě, turistika, cykloturistika, sportovní míčové hry, stolní tenis, volejbal, venkovní ohniště.

Stravovací­ služby:

V menší ze dvou budov se v podkroví nachází bar s celodenním provozem. Stravovací služby poskytujeme přímo v objektu a to formou snídaní, polopenze nebo plné penze. V přízemní části ubytovací budovy je společná jídelna a kuchyň.

Sportovní­ možnosti:

Sportovní využití je vhodné jak pro letní, tak i zimní sezónu. V létě je to možnost turistiky, horská kola, koupání v blízské přehradě a pro méně náročné možnost koupání v nádrži, která je u objektu střediska. Ve vzdálenosti cca 2000 m od střediska je jízdárna, jak stacionární, tak s možností vyjížděk. Dále je k dispozici hřiště na volejbal. V zimě je možnost lyžování v mnoha zimních střediscích s tím, že nejbližší je vzdálen 1500 m do střediska. V okruhu cca 4 km jsou další, jak s denním, tak večerním lyžováním s různou náročností. Samozřejmostí je možnost běžeckých tras a středisko přímo leží u těchto udržovaných tras. Je možnost celoročního provozování bowlingu vzdáleném od střediska cca 600 m. V případě škaredého počasí je možnost si zahrát stolní tenis,billiard nebo šipky v herně na středisku.Pro děti máme připravený dětský koutek s pískovištěm, houpačkami, nafukovací skluzavkou a trapolínou.V případě škaredého počasí jim rádi pustíme pohádky na DVD.

Upřesnění ceny:

Cena je za ubytování bez stravy. Možnost zakoupení snídaně, polopenze, plné penze.

                REKLAMA
Fotogalerie
Horské středisko VŠB

Karel Manczal


Mobil: +420 777 325 325