CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Bečva - Horní Bečva - Beskydy   
   23.04.2018
  350 Kč

Hotel Bečva - Horní Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7696M
dot Název zakázky Hotel Bečva
dot Typ Hotel
dot Kapacita 57 lůžek
dot Obec Horní Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 350 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje1
Dvoulůžkové pokoje22
Třílůžkové pokoje3
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá1
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:


Hotel se nachází v malebném prostředí Beskyd na Horní Bečvě v nadmořské výšce 571 m. Je umístěn na polosamotě uprostřed lesa v horském terénu. Hotel je po rekonstrukci v 90. letech.
Areál je vhodný jak pro rodinnou rekreaci, tak pro školy v přírodě, lyžařské kurzy a letní dětské tábory. Dopravu si rekreanti zajišťují individuálně. Parkování osobních automobilů je zajištěno v areálu hotelu bez poplatků. Autobusová zastávka na trase Rožnov p.R.- Horní Bečva s názvem Horní Bečva-Valaška je vzdálena 500 m od hotelu Bečva, dálkové spoje jezdící na této trase, staví na zastávce Horní Bečva-přehrada, která je rovněž vzdálena 500 m od hotelu Bečva. Nejbližší vlaková stanice je v Rožnově pod Radhoštěm - 13 km.

Vybavení pokoje/ů:


Ubytování v hotelu ve zděné dvoupatrové budově a v dřevěných chatkách.

Hotel je využíván celoročně, pokoje jsou vytápěny elektrickými přímotopy. Společné prostory – restaurace, klubovna, denní bar, terasa, fitnes, bowling s denním barem. Pokoje – 27 pokojů: z toho 3 třílůžkové, 22 dvoulůžkových, 1 jednolůžkový, 1 apartmán (3 lůžka). Ve většině pokojů možnost přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchovým koutem, TV, rádiem a ledničkou. Všechny pokoje mají balkon.
Úschovna lyží a kol je v hotelu – bezplatně.

Chatky:
V letním období nabízíme ubytování ve 14 chatkách. Jedná se o jednoduché turistické ubytování, sociální zařízení je společné, do 50 m od chatky. Chatky jsou čtyřlůžkové, ideální je ubytování 3 – 4 osob. Strava pro klienty v chatkách je podávána v hotelu.

Popis okolí:


Město Rožnov pod Radhoštěm je odtud vzdáleno 13 km, státní hraniční přechod Bumbálka 8 km. Hotel Bečva nabízí celoroční ubytování v hotelu a sezónní ubytování v dřevěných chatkách.

Stravovací­ služby:


Restaurace je v provozu po celý den a nabízí bohatý výběr jídel vč. krajových specialit. V letní sezóně a při Vánočních a Silvestrovských pobytech je snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze tří jídel. U mimosezónních pobytů je snídaně jednotná, večeře výběrem ze dvou jídel. Obědy je možné zakoupit v restauraci bez objednávky předem. Pro rekondiční pobyty a školy v přírodě nabízíme plnou penzi – jednotné menu. Strava je podávána v hotelové restauraci.
Hotelový bar velký výběr káv a čajů, pivo Radegast 12°, nealko nápoje, míchané nápoje s alkoholem i bez alkoholu, občerstvení, cukrovinky, pohlednice atd.
Bowling Bar nabízí různé druhy kávy a čaje, Plzeňský Prazdroj 12°, výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, jednoduché občerstvení (bagety atp.), cukrovinky atd.

Sportovní­ možnosti:


ZÁBAVA A REKREACE VE STŘEDISKU:
Bar v hotelu s TV a krbem – možnost posezení u krbu v zimním období
Možnost zapůjčení společenských her
tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením (placená služba)
Hřiště na malou kopanou, volejbal, badmington
Dvě bowlingové dráhy s automatickým bezšňůrovým stavěním kuželek a závodními parametry (placená služba)
Billiard
Šipky
Jednoduché fittnes a hernu pro stolní tenis (placená služba)
Venkovní bazén asi 80 m od hotelu (placená služba)
Jízdárna asi 15 minut od hotelu (placená služba)

Město Rožnov pod Radhoštěm (13 km) - 4 venkovní bazény (1 vyhřívaný), Valašské muzeum v přírodě - významné památky Beskydské architektury. Sportovní areál TJ Rožnov p.R. - tenisové kurty, minigolf, sportovní trampolíny pro malé i velké, letní kino (7. až 9. měsíc), jízdárna ve Frenštátě pod Radhoštěm.

ZIMNÍ MOŽNOSTI ZÁBAVY A REKREACE MIMO STŘEDISKO:
Lyžařské středisko Horní Bečva - (15 minut od hotelu pěšky) 11 vleků, denně večerní lyžování.
Lyžařské středisko Pustevny - (12 km) 12 vleků (výhodné ceny denních jízdenek), umělý sníh, sedačková lanovka, všechny typy obtížnosti - výchozí místo pro běžecké trasy směr Radhošť - Černá hora (Rozpité) - Rožnov p.R., Horní Bečva - Bumbálka - Třeštík - Soláň (lyžařský areál).
Lyžařské vleky na Soláni - (15 km)

Město Rožnov p.R. - krytý bazén s tobogánem, zimní stadión - bruslení, kuželna vedle hotelu Eroplán, kino Panorama, centrum LAZ a DDM Chodská - posilovna.

Upřesnění ceny:


Kompletní cení na http://hotelbecva.valassko.cz/cenik.htm

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Bečva

Na chalupě 488
756 57 Horní Bečva


Telefon: +420 571 645 109
Mobil: +420 602 525 852