CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Cherry - Horní Bečva - Beskydy   
   27.04.2018
  280 Kč

Hotel Cherry - Horní Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7697M
dot Název zakázky Hotel Cherry
dot Typ Hotel
dot Kapacita 60 lůžek
dot Obec Horní Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 280 Kč
dot Poznámka k ceně Cena bez stravy
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:


Hotel Cherry se nachází v centru rekreační oblasti Beskyd, na moravskoslezském pomezí v údolí řeky Bečvy, v malé obci Horní Bečva. Je to atraktivní rekreační oblast pro zimní i letní dovolenou, spolu s výhodnou pozicí blízko Slovenských a Polských hranic a městy jako je Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Kopřivnice, Štramberk atd.
V samotném areálu je k dispozici hotel s kapacitou 52-60 lůžek a 15 chatek s kapacitou 80 míst s možností elektrického vytápění. Hotelové pokoje jsou 2-5 lůžkové, každý má TV rozvod, vlastní sociální zařízení se sprchou. Pro chatky je samostatné sociální zařízení v suterénu hotelu. V těsné blízkosti hotelu je krytý bazén, sauna, bowling, jízdárna, lyžařské areály. V hotelu je ojedinělá léčebná solná jeskyně, hosté mají možnost využití internetu, velkoplošné TV.
Beskydy jsou skvělým místem pro milovníky zimních sportů. V blízkosti hotelu jsou čtyři lyžařské vleky (s denním i večerním lyžováním) a mnoho běžkařských tratí
V Rožnově pod Radhoštěm najdete proslulé Valašské muzeum v přírodě s mnoha letními i zimními akcemi v tradičním duchu, např. Masopust, Anenská pouť, Den řemesel, Romská píseň, Rožnovské slavnosti atd.

Vybavení pokoje/ů:


Hotel s kapacitou 52 - 60 lůžek a 15 chatek s kapacitou 80 míst a s možností elektrického vytápění.
Hotelové pokoje jsou 2-5 lůžkové, každý má TV rozvod, vlastní sociální zařízení a sprchu.
Pro chatky je samostatný sociální uzel v suterénu hotelu.
Nástup pobytu: sobota mezi 12.00 - 14.00 hod.
Ukončení pobytu: v sobotu do 10.00 hod.

Stravovací­ služby:


Hotel má restauraci se dvěma samostatnými jídelnami pro 100 lidí a terasu s pergolou pro 80 lidí. Možnost posezení na terase, příprava grilovaných specialit.
Stravování - hosté s plnou penzí začínají v sobotu obědem, hosté s polopenzí začínají večeří. Poslední stravou je snídaně v sobotu ráno.
Individuální domluva kolektivů a větších skupin při akcích s vedením hotelu je možná včetně individuálních slev.

Sportovní­ možnosti:


VYBAVENOST HOTELOVÉHO AREÁLU
víceúčelové antukové hřiště
venkovní bazén
ruské kuželky
houpačky pro děti
táborové ohniště
, možnost vyjíždět na koni
V těsné blízkosti hotelu se nachází přehrada se štěrkovými plážemi a možností plavání, rybaření atd.
V dosahu areálu se nachází otevřené koupaliště, krytý bazén, sauna, posilovna a tělocvična.

Tipy na výlet:


Vrchol hory Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje (16 km) s napojením na další turistické trasy na Pustevny s návštěvou sochy pohanského boha Radegasta (14 km).

Horské turistické středisko Pustevny (12 km) - celoročně navštěvované horské turistické středisko s půvabnou architekturou historických staveb (nově zrekonstruovaných) Maměnka a Libušín, sedačkovou lanovou dráhou do Trojanovic a množstvím stánků s občerstvením a typickými valašskými suvenýry. Pustevny jsou dále výchozím místem dalších turistických a cykloturistických tras do Trojanovic, Prostřední a Dolní Bečvy, na vrchol hory Kněhyně (1257m) a možností pokračovat pěšky nebo na kole hřebenovou cestou na Horní Bečvu (přehradní nádrž s možností koupání) a Bumbálku (Třeštík - rozhledna).

Město Rožnov pod Radhoštěm (13 km) - 4 venkovní bazény (1 vyhřívaný), Valašské muzeum v přírodě - významné památky Beskydské architektury. Sportovní areál TJ Rožnov p.R. - tenisové kurty, minigolf, sportovní trampolíny pro malé i velké, letní kino (7. až 9. měsíc), jízdárna ve Frenštátě pod Radhoštěm.
ZIMNÍ MOŽNOSTI ZÁBAVY A REKREACE
Lyžařské středisko Horní Bečva - (15 minut od hotelu pěšky) 4 vleky, večerní lyžování, sněhové dělo.
Lyžařské středisko Pustevny - (12 km) 12 vleků (výhodné ceny denních jízdenek), umělý sníh, sedačková lanovka, všechny typy obtížnosti - výchozí místo pro běžecké trasy směr Radhošť - Černá hora (Rozpité) - Rožnov p.R., Horní Bečva - Bumbálka - Třeštík - Soláň (lyžařský areál). Lyžařské vleky na Soláni - (15 km)
Město Rožnov p.R. - krytý bazén s tobogánem, zimní stadión - bruslení, kuželna vedle hotelu Eroplán, kino Panorama, centrum LAZ a DDM Chodská - posilovna.

Upřesnění ceny:

kompletní ceník na http://www.valassko.cz/cherry/cenik.htm

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Cherry

Nad Přehradou 0470
756 57 Horní Bečva


Telefon: +420 571 645 072
Mobil: +420 608 621 127