CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Džbán - Karlova Studánka - Jeseníky   
   23.04.2018
  520 Kč

Hotel Džbán - Karlova Studánka - Jeseníky

Základní údaje
dot Čislo 9064M
dot Název zakázky Hotel Džbán
dot Typ Hotel
dot Kapacita 71 lůžek
dot Obec Karlova Studánka ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Jeseníky ( dot Mapa )
dot Cena 520 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje20
Třílůžkové pokoje2
Čtyřlůžkové pokoje1
Apartmá1
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Hotel nabízí kromě ubytování i restauraci a relaxační centrum.

Vybavení pokoje/ů:

Všechny pokoje jsou vybaveny sprchovými kouty, WC, TV a telefonem. Příjemné posezení nabízíme v kuřácké i nekuřácké jídelně s výbornou kuchyní a nadstandardním výběrem jídel světové kuchyně. Součástí hotelu je fitness centrum, sauna a vířivá koupel.
V blízkosti hotelu se nachází lyžařský vlek, lyžařské a turistické trasy a tenisové kurty. Pro své klienty můžeme zajistit lázeňské procedury.

Stravovací­ služby:

Snídaně bufet, oběd výběr z jídelního lístku, večeře výběr z menu.

Sportovní­ možnosti:

V zimním období jsou zde vhodné podmínky pro zimní sporty, 6 km Praděd – Ovčárna 6 vleků a sjezdovek různé obtížnosti a upravené běžecké tratě. Do vrcholové části Jeseníků (Ovčárna - Praděd) jezdí kyvadlová doprava. Možnost zapůjčení lyžařské výzbroje v místě. Alternativou k zimním radovánkám je možnost využití vodoléčebného programu v Karlově Studánce, případně krytého bazénu a sauny v přilehlém okresním městě Bruntál (20 km) a Břidličné. V blízkosti penzionu (200 m) se nacházejí tenisové kurty (antukové). V letním a podzimním období jsou zde výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Proslulé vodopády Bílé Opavy jsou vzdáleny pouze 2 km od našeho zařízení. V bezprostředním okolí zařízení jsou ideální podmínky pro sběr lesních plodů, zvláště borůvek a hřibů. Nebližší koupaliště je ve Vrbně p. Pradědem (7 km). Nezávisle na ročním období se Karlova Studánka vyznačuje bezkonkurenčními klimatickými podmínkami a zdejší kvalita ovzduší patří k nejlepším ve střední Evropě.

Tipy na výlet:

Karlova Studánka je východisko cest na Praděd, Výr, Ovčárnu, Petrovy kameny a do údolí Bílé Opavy. Lázně byly založeny r. 1785 na místě železářské osady Hubertov, v níž byla postavena hájovna majitelů panství řádu německých rytířů. Proslavily je prameny železité kyselky i čisté horské lesnaté prostředí. Lázeňské budovy byly postaveny v klasicistním a empírovém slohu v letech 1803-1893. Nachází se zde též krásný lázeňský park s výtvarnými díly současných sochařů. Za restaurací Hubertus je umělý vodopád.

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Džbán

Hotel Džbán
č.p. 12
793 24 Karlova Studánka


Telefon: +420 554 772 014 - 5
Mobil: +420 554 772 014 - 5