CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Neptun - Malá Morávka - Jeseníky   
   23.04.2018
  530 Kč

Hotel Neptun - Malá Morávka - Jeseníky

Základní údaje
dot Čislo 9065M
dot Název zakázky Hotel Neptun
dot Typ Hotel
dot Kapacita 120 lůžek
dot Obec Malá Morávka ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Jeseníky ( dot Mapa )
dot Cena 530 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Horský hotel Neptun nabízí restauraci, recepci s barem a sportovní a relaxační centrum.Horský hotel Neptun nabízí restauraci, bar, konferenční prostory, klubovny, tělocvičnu, posilovnu, saunu, hřiště, dětské hřiště, minigolf, bazén a brouzdaliště, společenské místnosti (TV, domácí kino, DVD, video atd.), stolní tenis, půjčovnu horských kol a sportovních potřeb, kulečník.

Vybavení pokoje/ů:

Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a balkonem.
Čtyřlůžkové studio – dva samostatné dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením.
Pokoje pro hotelové hosty jsou rozmístěny na dvou podlažích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou nebo vanou.
Situování pokojů umožňuje ubytovat skupiny hostů (14 až 20) v oddělených křídlech budovy. Celková kapacita hotelu je 120 lůžek.
Parkování v areálu hotelu, možnost pronájmu hotelové garáže.
Možnost zapůjčení televizoru za poplatek.
Čistotného a poslušného psa můžete vzít s sebou.


Popis okolí:

Příjemný hotel Neptun se nachází přímo v centru vyhledáváného horského střediska Malá Morávka. Malá Morávka – Karlov tvoří vstupní bránu do nejkrásnějších míst Chráněné krajinné oblasti Jeseníky s nejvyšší horou Moravy Pradědem (1 492 m n.m). Výlety: Národní přírodní rezervace Praděd, Petrovy kameny (obestřené mnoha pověstmi), naučná stezka Bílá Opava vedoucí romantickým kaňonem horské řeky, klimatické lázně Karlova Studánka.

Stravovací­ služby:

Snídaně bufet, večeře výběr z menu.

Sportovní­ možnosti:

Sjezdové lyžování:
V bezprostřední blízkosti hotelu (50 m) je lyžařský vlek s udržovanou sjezdařskou tratí a s možností večerního lyžování při umělém osvětlení.
Největší lyžařské centrum Jeseníků, Malá Morávka - Karlov, se rozkládá 2 km od hotelu Neptun. Nabízí svahy různé obtížnosti vhodné jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře. Po dohodě v recepci hotelu lze zajistit dopravu přímo od hotelu.
Dostupnost vyhlášeného lyžařského centra Ovčárna, Petrovy kameny, Praděd (8 km od hotelu) je zajištěna místní kyvadlovou dopravou, po dohodě v recepci hotelu lze zajistit taktéž dopravu přímo od hotelu.
Běžecké lyžování:
Udržované a dobře značené běžkařské tratě jsou napojeny na "jesenickou magistrálu" Malá Morávka - Karlova Studánka - Praděd - Červenohorské sedlo - Keprník - Šerák - Ramzová. Můžeme zprostředkovat zapůjčení lyžařské výzbroje, lyžařskou školu apod.
Klima v okolí Pradědu zajišťuje dobré sněhové podmínky od prosince do dubna.


Tipy na výlet:

Perfektně udržované značení tras, variabilita podle jejich náročnosti i délky uspokojí každého milovníka hor. Pro bližší poznávání přírody byly zřízeny naučné stezky s informačními tabulemi a popisem přírodních zajímavostí.
Nejvýznamnější turistická stezka celé oblasti vede Velkou kotlinou z Malé Morávky - Karlova pod Pradědem k Petrovým kamenům. Velká kotlina patří rozmanitostí vzácných druhů rostlin k nejvýznamnějším botanickým lokalitám střední Evropy.
V blízkém okolí hotelu (do 10 km) se rozkládají:
Národní přírodní rezervace Praděd
Petrovy kameny, obestřené mnoha pověstmi
naučná stezka Bílá Opava vedoucí romantickým kaňonem horské řeky
klimatické lázně Karlova Studánka
a celá řada dalších zajímavých míst
Jesenické lesy jsou bohaté i na lesní plody - houby, borůvky, brusinky, ostružiny, jahody, maliny.
Cykloturistické trasy jsou vedeny zajímavými oblastmi s využitím málo frekventovaných silnic, polních a lesních cest a pěšin. Z Malé Morávky - Karlova lze např. využít trasu Kotelní potok - Mravencovka - Alfrédka - Skřítek, na kterou se napojuje několik dalších tras.
Horská kola lze zapůjčit přímo v hotelu.


                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Neptun

Malá Morávka 185
793 36


Telefon: +420 554 273 071
Mobil: +420 777 290 714