CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Michal - Říčky - Orlické hory   
   25.06.2018
  400 Kč

Hotel Michal - Říčky - Orlické hory

Základní údaje
dot Čislo 9373M
dot Název zakázky Hotel Michal
dot Typ Hotel
dot Kapacita 36 lůžek+19 přistýlek
dot Obec Říčky ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Orlické hory ( dot Mapa )
dot Cena 400 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá2
Přistýlky19
Fotogalerie
Popis objektu:

Rodinný hotel „Michal“ byl založen rodinou Paštových v létě roku 1994 a dokončen v zimě roku 1996. Hotel je situován do malebné oblasti Orlických hor. Horské středisko Říčky v Orlických horách se nachází v nadmořské výšce 700 – 1000 m.n.m.
V zimě využijete spoustu kilometrů upravených běžeckých tratí, na které se napojíte u hotelu.Zalyžujete si v lyžařském areálu, kde právě dokončují výstavbu nové, moderní čtyřsedačkové lanovky. Servis, půjčovna lyžařského vybavení, lyžařská škola, snow-park a kvalitní občerstvení jsou ve středisku samozřejmostí.
Náš hotel je umístěn nejblíže ke Ski centru a tak ráno po snídani Vás doveze SKIBUS do střediska a odpoledne sjedete z modré sjezdovky přímo k hotelu. Do areálu můžete dojít pěšky zkratkou za hotelem, cca 15 min chůze.
V jarních letních a podzimních měsících poznejte krásu okolní přírody, pěšky, ze sedla kola a nebo z koňského sedla. Jízdárna je nedaleko hotelu, před Rokytnicí v O.h. Nabízíme saunu s východem na terén a pěkně pod ledový vodopád !! Máme mini – kino, kde dětem při horším počasí pustíme pohádky……, zahrajete si šipky.


Vybavení pokoje/ů:

V našem rodinném hotelu máme osm dvoulůžkových pokojů s možností dvou přistýlek, sedm dvoulůžkových pokojů, jeden bezbariérový dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou, hotelové čtyřlůžkové apartmá s možností dvou přistýlek, 2 malá čtyřlůžková apartmá (propojené pokoje) Z těchto pokojů je možné dva a dva pokoje propojit a tím vznikne dvakrát tzv. malý apartmán, vhodné zejména pro rodiče s dětmi, kde rodiče tak děti mají svoje soukromí a svoje soc. zařízení. Maximální ubytovací kapacita je 36 osob a 19 míst na přistýlkách. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s temperovanou podlahou, toaletou, sprchovým koutem a barevnou televizí se satelitním příjmem.


Popis okolí:

Orlické hory tvoří přirozenou česko-polskou hranici na severovýchodě Čech. Jejich hřeben je dlouhý přes 50 km a táhne se od Olešnice v Orlických horách k Heřmanicím, v okresech Rychnov nad Kněžnou, Ústí nad Orlicí a Náchod v Královohradeckém kraji. Nejvyšším vrcholem je Velká Deštná (1115 m). I když Orlické hory nenabízejí divokost Krkonoš, jsou jako stvořené pro aktivní dovolenou a pohyb. Na běžkách, kole či pěšky lze projít stále atraktivní Jiráskovu horskou cestu, zimním radovánkám se můžeme oddávat v zimních střediscích Deštné, Rokytnice a Říčky, které jsou oblíbené jednak pro své příznivé ceny a také menší vytíženost. Klid Orlických hor narušuje jen řeka Orlice, která si vysloužila přívlastek Divoká, na které mohou vyzkoušet své umění vyznavači peřejí. V horkých letních dnech je možné se osvěžit v přehradní nádrži Pastviny. Kdo je po dnech naplněných sportem unaven může se vydat po stopách historie. Zejména pět honosných šlechtických sídel obklopenými krásnými parky stojí za to. Jsou to zámky Častolovice, Opočno, Doudleby nad Orlicí, Kostelec nad Orlicí a Rychnov nad Kněžnou. Obdivovatelé vojenské historie jistě neopomenou pevnost Hanička a soustavu předválečného opevnění, jehož linie kopíruje celý hlavní hřeben Orlických hor.


Stravovací­ služby:

V hotelu je restaurace s kapacitou 60 míst.. Pokud jste známí na více pokojích, třeba s dětmi, nabídneme Vám po zavírací hodině salonek, kde si déle posedíte, aniž byste rušili druhé ze spánku. V letních měsících nebo jarních dnech si můžete posedět na naší obsluhované terase s výhledem do údolí.


Tipy na výlet:

Cyklobusy do Orlických hor
Třebechovice p. Orebem - Město Betlémů
Podzim na horách
Turistické trasy v okolí Deštného v Orlických horách
Turistické trasy v okolí Rokytnice v Orlických horách
Turistické přechody do Polska
Tip na výlet
Naučné stezky
Poutní areál Homole
Rozhledny v Orlických horách
Nádrž Pastviny
Hrady, zámky, muzea, památky :
Domek Na Sboru Kunvald
Orlické sklo v proměnách času
Orlická galerie Rychnov nad Kněžnou
Plachetkova ornitologická sbírka Rychnov nad Kněžnou
Rodný domek F.V.Heka Dobruška
Rodný domek Prokopa Diviše Žamberk
Hanička opět otevřena
Vojensko-historické muzeum Doudleby nad Orlicí
Galerie J. Selichara Rybná nad Zdobnicí
Zámek Opočno
Hrad Potštejn
atd.


                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Michal

Říčky v Orlických horách 233
517 61


Telefon: +420 607 747 333
Mobil: +420 607 747 333