CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Palace Club - Špindlerův Mlýn - Krkonoše   
   25.06.2018
  900 Kč

Hotel Palace Club - Špindlerův Mlýn - Krkonoše

Základní údaje
dot Čislo 8773M
dot Název zakázky Hotel Palace Club
dot Typ Hotel
dot Kapacita 108 lůžek
dot Obec Špindlerův Mlýn ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Krkonoše ( dot Mapa )
dot Cena 900 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje32
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá2
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Svým charakterem a polohou je Hotel Palace Club ideálním místem pro pořádání konferencí či mezinárodních setkání a je s oblibou využíván jak významnými soukromými společnostmi, tak i vládou české republiky pro zajištění významných reprezentačních příležitostí. Veškeré kongresové a konferenční kapacity jsou variabilní.


Vybavení pokoje/ů:

Hotel poskytuje ubytování ve 32 dvoulůžkových komfortních pokojích s možností přistýlky a 2 apartmánech. Všechny pokoje nabízí nádherný výhled na město a jeho okolí.
Pokoje jsou vybaveny sprchou / vanou, toaletou, telefonem, TV/SAT a minibarem. Apartmány jsou navíc vybavené kuchyňkou. Celková kapacita hotelu je 108 lůžek včetně přistýlek. K dispozici je Vám také výtah.
Pojďte si s námi vychutnat nádhernou atmosféru, kterou tak ocenily například hvězdy českého plátna – rodina Homolkova či Anděl na horách. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Popis okolí:

HOTEL PALACE CLUB *** se nachází v centru města Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 780 m. Špindlerův Mlýn je nejznámější a nejnavštěvovanější rekreační středisko Krkonoš, které jsou nejvyšším pohořím České republiky a celá jejich oblast je vyhlášena národním parkem. HOTEL PALACE CLUB, přechodně známý jako Dukla, byl postaven roku 1927. Po dokončené moderní rekonstrukci poskytuje náš hotel vítanou volbu jak pro příjemné strávení jarní, letní, podzimní či zimní dovolené, tak možnost v překrásném prostředí Krkonoš s využitím našich konferenčních služeb uspořádat školení, kongres či mezinárodní setkání na potřebné úrovni.


Stravovací­ služby:

Příjemné posezení nabízí hotelová restaurace, lobby bar, letní terasa kde Vás obslouží kvalifikovaný personál.
Restaurace
Hotelová restaurace s příjemným a kvalifikovaným personálem poskytuje speciality jak české tak i mezinárodní kuchyně. Samozřejmostí je příprava pokrmů na přání či dle receptury hosta. Vinný lístek sestavený za asistence someliérského klubu představuje svými vybranými víny příležitost ochutnat nejednu spe- cialitu.
V restauraci jsou také podávány snídaně pro naše hosty i náhodné návštěvníky.
Lobby Bar
Vyhledávaným místem pro příjemné posezení či setkání či komorní obchodní jednání je hotelový lobby bar, poskytující široký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů. Atmosféru komfortu a pohody dokresluje též servírovaná káva Davidoff a z ní připravené speciality.
Catering
V rámci pořádaných konferencí, mezinárodních setkání, svateb atd. zajišťujeme kompletní cateringové služby na vysoké úrovni – včetně účasti reprezentativní a jazykově vybavené obsluhy.


Sportovní­ možnosti:

Pro příjemně strávené chvíle v našem hotelu Vám nabízíme i další služby.
SAUNA
Cena: 150,- Kč / hodina
BILLIARD
Cena: 100,- Kč / hodina
MASÁŽE:
(sportovní, aromatické, relaxační)
Cena: 250,- až 500,- Kč
(dle druhu masáže)
WHIRPOOL
Cena: 70,- Kč / 15 minut / osoba
Rádi však pro Vás zajistíme i služby následující:
Kosmetika, Kadeřnictví, Manikúra, pedikúra, Objednávka květin, Bazén, Squash, Tenis, Bowling, Minigolf, Střelnice Bobová dráha, Paragliding, Horolezectví, Půjčení kol, Půjčení lyží, snowbordu, Jízdu na koních,Výlety kočárem, Sáňkařskou dráhu,Snowtubing a další.
Ve spolupráci s firmou Yellow Point také nabízíme kompletní programy pro skupiny – denní i noční, dobrodružné i zábavné. Připravíme kompletní relaxační program pro rodiny s dětmi. Nic není nemožné.
Nehlidané parkoviště u hotelu - zdarma, garáž u hotelu - 150,- CZK / den.


                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Palace Club

Okružní 16
543 51 Špindlerův Mlýn


Telefon: +420 499 433 054
Mobil: +420 499 433 054