CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel Helena - Teplice - Krušné hory   
   25.06.2018
  250 Kč

Hotel Helena - Teplice - Krušné hory

Základní údaje
dot Čislo 9091M
dot Název zakázky Hotel Helena
dot Typ Hotel
dot Kapacita 95 lůžek
dot Obec Teplice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Krušné hory ( dot Mapa )
dot Cena 250 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje27
Třílůžkové pokoje11
Čtyřlůžkové pokoje2
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Mimo ubytování na pokojích v vlastním sociálním zázemím, nabízí penzion Helena rovněž ubytování turistického typu (dvou až čtyř lůžkové pokoje se společným sociálním zázemím), které jsou využívány jednotlivci i, zejména sportovními, kolektivy. Provozovatelé penzionu Helena jsou rovněž schopni nabídnout ubytování v horské chatě Mikulka, která se nachází v obci Mikulov v Krušných horách. V těsné blízkosti této horské chaty je sjezdařský lyžařský areál Bouřňák, kde je několik sjezdových tratí o různé obtížnosti. Centrální sjezdařská trať je uměle zasněžována a je osvětlena pro večerní lyžování. Oblast Mikulova a přilehlé Moldavy je známa rovněž upravovanými běžkařskými tratěmi o celkové délce cca 50 km; oblastí probíhá vrcholová turistická trasa - Krušnohorská magistrála. Oblast Krušných hor i Českého středohoří je v letních měsících vyhledávána příznivci cyklotras, které se v těchto oblastech rovněž nacházejí. Sportovní aktivity v oblasti lze, v případě naplnění ubytovací kapacity horské chaty Mikulka, kombinovat s ubytováním v penzionu Helena, s přechodným uskladněním sportovních potřeb na chatě Mikulka.

Vybavení pokoje/ů:

Ubytování: 95 lůžek hotelového typu (27x 2, 11x 3, 2x 4lůžkový pokoj). Všechny pokoje s vlastním sociálním zařízením (sprch. kout, WC), 4x pokoj s BTV. 65 lůžek turistického typu (4x 2, 13x 3, 3x 4, 1x 6lůžkový pokoj). Tyto pokoje mají společné sociální zařízení na chodbě (sprchové kouty, WC). Celodenní stravování v restauraci Sklářský sklep (40 míst) v hotelu (tradiční česká kuchyně). Uzavřený salonek (35 míst) pro pořádání oslav, školení, kurzů apod. Parkování v garážích nebo na pozemku hotelu.

Popis okolí:

Lázeňské město Teplice, které navštívili např. Goethe, Beethoven, Wagner, Paganini či Chopin, mezi masívem Krušných hor a ChKO České středohoří

Stravovací­ služby:

Restaurace slouží nejen hotelovým hostům, ale je oblíbena i místními hosty Teplic.

Tipy na výlet:

Město Teplice bylo díky své historické zástavbě nazýváno malou Paříží. Nejstarší kamenné zbytky, svědčící o tehdy již známých léčebných účincích termálních vod, pocházejí ze 16. století a proto jsou Teplice nejstarším lázeňským městem v Čechách. Léčebných účinků termálních pramenů o teplotě 39°C, které blahodárně působí na nemoci cévní a pohyb. ústrojí, využívali při svých návštěvách Goethe, Beethoven, Wagner, Paganini, Chopin a z českých osobností Palacký, Mánes a další. Lázeňská část města láká k poklidným procházkám v parcích, k posezení v cukrárnách a kavárnách. Je možné obdivovat lázeňské budovy, které jsou převážně empírové a klasicistní, navštívit i zámek kde se nachází dnes muzeum s historickou a lázeňskou expozicí. Na Zámeckém náměstí najdeme děkanský kostel sv. Jana Křtitele s barokní výzdobou a morový sloup od M. Brauna z roku 1718. Praha je ve vzdálenosti 89 km přístupná po cca 60 ti minutách jízdy, Karlovy Vary jsou od Teplic vzdáleny 104 km. Naopak pro českou klientelu je z Teplic dostupnost Drážďan přes hraniční přechod Cínovec velice rychlá (62 km).

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel Helena

Stará Duchcovská 453
415 03 Teplice


Telefon: +420 417 53 85 05
Mobil: +420 417 53 85 05