CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Hotely Beskydy > Hotel U Lip - Trojanovice - Beskydy   
   27.04.2018
  360 Kč

Hotel U Lip - Trojanovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7759M
dot Název zakázky Hotel U Lip
dot Typ Hotel
dot Kapacita 55 lůžek / 6 přistýlek
dot Obec Trojanovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 360 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje15
Třílůžkové pokoje2
Čtyřlůžkové pokoje4
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:


Hotel U lip *** má k dispozici 21 komfortně vybavených pokojů s vlastními sprchovými kouty a WC. Celková kapacita hotelu je 55 lůžek. Z toho je 15 pokojů dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 4 čtyřlůžkové. Na třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích je možnost přistýlky. K dispozici restaurace, jídelna, salónek a sál (kapacita 60 osob)

Stravovací­ služby:


Naše restaurace Vám v příjemném prostředí nabízí široký výběr výtečných jídel studené i teplé kuchyně. V našem jídelním lístku naleznete také řadu místních specialit. Na náš kuřecí plátek v bylinkosýrové omáčce dlouho vzpomíná každý, kdo k nám zavítal a ochutnal.
Celková kapacita restaurace je 55 míst.
Prostory restaurace jsou také vhodné pro slavnostní příležitosti, jako jsou svatby, rodinné oslavy či promoce.


Sportovní­ možnosti:


Milovníci horské turistiky jistě ocení krásu zdejší krajiny na některé z mnoha turistických tras v okolí Pusteven. Místní přírodu nemusíte obdivovat jen po svých. Zdejší terén je také vhodný pro jízdu na kole.
Příznivcům vodních sportů je k dispozici krytý bazén ve Frenštátě pod Radhoštěm. V letních měsících pak i Aquapark.
Hráči golfu si přijdou na své v Prosper Golf Clubu Čeladná a ve Valašském golfovém klubu Rožnov p.R.
Pro vyznavače adrenalinových sportů je tu možnost paraglidingu nebo sjezd Koloběžkové trati Pustevny - Ráztoka. Zajimavým zážitkem může také být návštěva Lanového centra Tarzanie. Zejména pak pro skupiny dětí (škola v přírodě, lyžařský výcvik, školní výlet...)
Okolí hotelu U lip *** Trojanovice je jako stvořené k zimnímu sportování. Lanovkou pohodlně přístupné Pustevny nabízí lyžařům i snowboardistům mnoho sjezdovek různých obtížností. Na své si přijdou i příznivci běžeckého lyžování. Hřebeny Pusteven nabízí spoustu zajímavých bežeckých tras s nádhernými výhledy do okolní krajiny.


Tipy na výlet:


Jen 500m od hotelu se nachází dolní stanice dvousedačkové lanové dráhy, která Vás vyveze na Pustevny, výchozího bodu mnoha turistických tras. Nedaleko je známá socha pohanského Boha Radegasta a vrchol Radhošť s kaplí Cyrila a Metoděje.
Vděčným výletním cílem je také starobylé městečko Štramberk, které je díky své bohaté historii na seznamu UNESCO. Dominantou města je hrad Trúba se svou věží. V blízkosti se nachází známá jeskyně Šipka, ve které byly objeveny kosterní pozůstatky člověka neandrtálského.
Unikátní pohled na tradiční život na Valašsku nabízí Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.
Pro příznivce automobilového průmyslu je určitě velice zajímavá expozice Technické muzeum Tatra v Kopřivnici.
Zřícenina hradu Hukvaldy Vás vrátí o několik století zpátky do časů středověkých rytířů. Město Hukvaldy je rodištěm světoznámého hudebního skladatele Leoše Janáčka, na jehož počest se každoročně koná hudební festival Janáčkovy Hukvaldy. Za pěkného počasí je z hradu překrásný výhled do celého okolí.


Upřesnění ceny:


Cena: od 360 Kč/ noc

                REKLAMA
Fotogalerie
Hotel U Lip

Trojanovice Lomná 170
744 01 Frenštát pod Radhošt


Mobil: +420 603 524 285