CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Kempy Beskydy > Kemp Horní Bečva - Horní Bečva - Beskydy   
   23.05.2018
  250 Kč

Kemp Horní Bečva - Horní Bečva - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7527M
dot Název zakázky Kemp Horní Bečva
dot Typ Kemp
dot Kapacita
dot Obec Horní Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 250 Kč
dot Poznámka k ceně Cena/chata/zima
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Typ rekreaceceloroční
Velikost
Sociální zařízeníspolečné
Stravovánívlastní nebo restaurace
Parkováníano
Domácí zvířataano
Silvestr
Fotogalerie
Popis objektu:

Kemp Horní Bečva u přehrady nabízí ubytování:
- ve vlastních stanech
- v karavanech - možnost připojení el. proudu 220V/10A
- chatkách celoročně
Ubytování v chatkách možno celoročně.
Chaty:
Chata č.1 - Čtyři čtyřlůžkové pokoje.
Chata č.2 - Nově zrekonstruovaná 4 až 6 lůžková chata
Chata č.3 - Čtyřlůžková (až 5-ti lůžková) chata
Chata č.4 - Jednoduše vybavená čtyřlůžková chata (2x patrová postel)
Stanová část:
Součástí kempu je sociální zařízení - sprchy s teplou vodou (1 žeton 20 Kč - čas 10 minut), umývárny, WC Možnost připojení elektrického proudu 220V - 10A, 40 Kč / den
50 metrů od kempu je přehradní nádrž pro vyznavače vodních sportů. Jsou zde výborné podmínky pro provozování turistiky po hřebenech Beskyd, cykloturistiku, houbaření a sběr lesních plodin.

Popis okolí:

Obec Horní Bečva leží v Chráněné krajinné oblasti Beskydy 12 km východně od Rožnova pod Radhoštěm po obou březích horního toku Rožnovské (Dolní) Bečvy, která odděluje pásmo Vsetínských vrchů od Beskyd. Obec leží podél silnice I.třídy č.E442 z Valašského Meziříčí - Rožnov p.Radhoštěm - Makov (hraniční přechod do SR) do Žiliny (SR). Je to typická horská obec s nadmořskou výškou v centru 505 m. n. m. Nejvyšší vrchol je Vysoká 1024 m. n. m. Horskému charakteru odpovídá i značná rozlehlost obce, v níž žije 2472 obyvatel, starší generace v typických valašských dřevěnicích, mladší pak v moderních rodinných domcích. Půvab Valašska, rázovitost krajiny i obyvatel inspirovala již řadu básníků, spisovatelů, malířů i hudebních skladatelů. V místních galeriích vystavují svá díla přední současní malíři, sochaři a fotografové. V působivém prostředí chrámů a koncertních sálů jsou pořádány koncerty klasické, vážné i populární hudby. Neodmyslitelnou součástí Valašska je folklór, uchovaný četnými tanečními i pěveckými soubory a prezentovaný v pestré celoroční programové nabídce Valašského muzea v přírodě i při tradičních oslavách na mnoha jiných místech regionu. Svou geografickou polohou je Horní Bečva vyhledávaným místem k letní i zimní rekreaci. V katastru je více než 500 soukromých chat a několik desítek rekreačních a hotelových zařízení. Po celý rok je možno využívat značených turistických tras k procházkám, výletům a cykloturistice po horských hřebenech přes Soláň, Radhošť, Pustevny, Lysou Horu až k vrcholům Malého Javorníku. V létě je zde navíc možnost koupání, vodních sportů a rybaření v přehradní nádrži (5 ha). Vybraná rekreační zařízení jsou vybavena půjčovnami kol, saunami, bazény a dalším nezbytným servisem pro návštěvníky. Také si můžete zaplavat v místní přehradě nebo se věnovat mnoha dalším sportům. V zimním období jsou k dispozici běžecké trasy a také lze využívat turistické trasy k lyžařským tůrám. Ani milovníci alpského lyžování zde nepřijdou zkrátka - na svazích obce je celkem 6 lyžařských areálů s možností výuky lyžování.

Stravovací­ služby:

Pitná voda pro nezbytnou stravovací a hygienickou potřebu. Možnost nákupu snídaní i teplých polévek v přilehlém bufetu.

Sportovní­ možnosti:

Možnost koupání, turistických výletů i výletů na horských kolech (půjčovna nedaleko kempu), houbaření. V blízkém okolí mohou hosté využívat tenisové kurty, jízdárnu.
Předrada Horní Bečva
(100 m) Leží 2,5 km od středu obce Horní Bečva. Přehrada byla vystavěna v r. 1937, nádrž má plochu 15 ha. Možnost koupání, vodních sportů, rybolovu.
Horní Bečva
- venkovní vyhřívaný bazén u horské chaty Unigeo (300 m) - krytý bazén na hotelech MESIT a KAHAN
Rožnov pod Radhoštěm
- Krytý bazén plavecký bazén 25 x 12.5 m s hloubkou 120 - 160 cm a teplotou vody +28°C dětský bazén s hloubkou 40 - 80 cm a teplotou vody +29°C tobogán o délce 44 m parní kabiny s ochlazovacími bazénky pro muže a ženy 5 masážních trysek z boční stěny bazénu a 1 na dně bazénu - Vyhřívaný bazén Camping Rožnov p. R. - Venkovní bazén Autocamp Rožnov p. R.
Frenštát pod Radhoštěm
Moderně vybavený aquapark, který byl zprovozněn 7.8.2001, se nachází u hlavní silnice na výjezdu z města směrem na Kopřivnici a Nový Jičín. Návštěvníci zde mají možnost využít víceúčelový a plavecký bazén, který se svou hloubkou 0,9 - 1,9 m a plochou 1049 m2 přímo láká ke koupání. Zkrátka nepřijdou ani Vaše děti, které mají k dispozici dětský bazén o hloubce 0,15 - 0,3 m a s plochou 64 m2 . Celkový objem v bazénech činí 1437 m3 vody. Největším lákadlem areálu je 60 m dlouhý a 5,8 m vysoký tobogán a vodní skluzavka o délce 13,1 metru. Celý objekt s vyhřívanou vodou, možností občerstvení, příjemným posezením a volejbalovým hřištěm je určen pro všechny generace.
Jízda na koni, tenis, golf, bowling, solná jeskyně

Tipy na výlet:

Pustevny - Čertův mlýn - Kněhyně - Čertův mlýn - Martiňák
Bumbálka - Bobek - Konečná-Bílá (Hlavatá)
Bumbálka - chata Sůkenická - Benešky - Soláň (Čarták)
Bílá - Grůň - Bílý Kříž - Konečná-Bílá


Upřesnění ceny:


Ubytování ve vlastních stanech:

dítě do 6 let       zdarma
6 - 15 let    20 Kč / den
nad 15 let   30 Kč / den
stan rekreační   50 Kč / den
poplatek OÚ     4 Kč / den

Ubytování v chatě:

Chata  Letní cena  Mimo sezóna  Zimní cenaPoplatek OÚ
Chata č. 1     170 Kč      200 Kč     250 Kč
Chata č. 2     200 Kč      230 Kč     250 Kč
Chata č. 3     120 Kč      150 Kč neprovozuje se
Chata č. 4     100 Kč      130 Kč neprovozuje se

Poplatek za psa 20 Kč / den


                REKLAMA
Fotogalerie
Kemp Horní Bečva

Miroslav Juřík


Telefon: neuvedeno
Mobil: +420 603 278 281