CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion Selský dvůr - Albrechtice - Jizerské hory   
   23.04.2018
  390 Kč

Penzion Selský dvůr - Albrechtice - Jizerské hory

Základní údaje
dot Čislo 9087M
dot Název zakázky Penzion Selský dvůr
dot Typ Penzion
dot Kapacita 17 lůžek
dot Obec Albrechtice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Jizerské hory ( dot Mapa )
dot Cena 390 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá1
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

V našem penzionu rádi přivítáme rodiny s většími dětmi, kterým nabízíme ubytování v útulně zařízených prostorných pokojích.Pokoje jsou dvoulůžkové s možností přistýlky/rozkládací pohovka/.Samozřejmostí je sociální zařízení na každém pokoji ,televize /sat. a poskytnutí polopenze, snídaně formou bufetu, večeře jednotná.V penzionu ubytováváme hosty bez psů a v celém objektu je zákaz kouření.

Popis okolí:

Penzion se nachází v Jizerských horách ve výšce 650 metrů.Albrechtice v Jizerských horách najdete na mapě 100 km od Prahy na sever mezi Jabloncem nad Nisou a Harrachovem.Penzion se nachází na klidném dobře přístupném místě u lesa.Parkoviště u penzionu.

Stravovací­ služby:

Formou bufetu, večeře je jednotná.

Sportovní­ možnosti:

Letní dovolená v Jizerských horách nabízí mnoho druhů sportů,výletů a zábavy.V létě pro naše hosty můžeme připravit večery s grilováním s živou hudbou nebo s táborákem.U penzionu je malý bazén,10 km vzdálená přehrada kde je možnost rybaření a koupání,dále krytý bazén s tobogánem v Jablonci n/N.V nedalekém Liberci mohou hosté navštívit aqua park Babylon, Zoologickou,botanickou zahradu,mnoho nákupních center a dominantu města Ještěd,kam Vás dopraví lanová dráha.Tenis a minigolf je necelé 3 km daleko.Milovníci horských kol si mohou vyjet na celodenní výlety po cyklostezkách po hřebenech Jizerek.Na výlety je možno se vypravit do Harrachova,Špindlerova mlýna,na Sněžku nebo do Prahy.
Zimní dovolená v Albrechticích to je především lyžování - běžecké tratě denně upravované z Albrechtic přímo na Jizerskou magistrálu.50 Km upravených tratí po hřebenech.Dále lyžařské sjezdové tratě všech stupňů náročnosti - stále upravované a zasněžované.Školy lyžování pro děti i dospělé. Vleky jsou vzdálené 5 - 10 minut chůze.Půjčovny lyží, snowboardů a saní jsou samozřejmostí.


                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion Selský dvůr

Hana a Karel Pospíšilovi


Telefon: +420 483 381 560
Mobil: +420 483 381 560