CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion U Holubů - Čeladná - Beskydy   
   27.04.2018
  350 Kč

Penzion U Holubů - Čeladná - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7829M
dot Název zakázky Penzion U Holubů
dot Typ Penzion
dot Kapacita 42 lůžek / 5 přistýlek
dot Obec Čeladná ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 350 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá3
Přistýlky5
Fotogalerie
Popis objektu:

Penzion se nachází na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk. Je zasazen uprostřed horské louky v nádherné přírodě Beskyd. Okolo se rozprostírají husté lesy, pod ním protéká říčka Čeladenka, jejíž čistotu dokazuje výskyt pstruhů a v parném létě vybízí k příjemnému osvěžení.
Upravené a pečlivě udržované prostředí s výhledem na zalesněné vrcholky hor, jedinečná poloha, klidné ubytování a skvělé gastronomické služby zaručují ideální podmínky pro pobyty jako je - rodinná rekreace, dovolená, víkendové pobyty, svatby (svatební hostina s ubytováním, venkovní svatební obřady), svatební cesta, pobytový zájezd Beskydy, školy v přírodě, školky v přírodě, lyžařské kurzy, školení, jazykové kempy, taneční soustředění, fotbalové soustředění.


Vybavení pokoje/ů:

Penzion je situován ve velmi klidném prostředí Moravskoslezských Beskyd v Čeladné na úpatí hory Smrk. Veškeré pokoje skýtají hostům dostatek klidu pro kvalitní rekreaci a odpočinek.
Stylový a upravený interiér dotváří jedinečnost našeho penzionu. Pobyt je vhodný i jako dárek k výročí. Hosté mohou volit z následujících možností:
Nabízíme :
3 apartmá - pokoje
9 pokojů s vlastním soc zařízením
4 pokoje s wc a sprcha na patře
Kapacita celkem 42 lůžek a 5 přistýlek
Další služby:
parkoviště
recepce a informace
sleva pro stálé klienty
výrazné slevy ubytování pro skupiny od 20 osob
úschovna cenných předmětů
domácí zvířata za příplatek
prodej suvenýrů a drobných potřeb
možnost propagačních materiálů a tipů na výlet v regionu
technické vybavení pro školení (TV,Hi-FI,Flipchart,video)
půjčení a úschova jízdních kol
pronájem společenských prostor a salonků
zapůjčení fénu na vlasy
zdarma připojení k internetu - wifi


Stravovací­ služby:

Penzión je rozdělen na ubytovací a stravovací část. Jsou to dvě samostatně stojící budovy, hotelová část je zárukou pro klidné a nerušené spaní a naopak v restauraci můžete posedět až do ranního kuropění…
Pochutnáte si na vynikající a rozmanité kuchyni ve stylové restauraci, která je svou velikostí ideální pro svatební hostiny, podnikové večírky, taneční zábavy a jiné společenské akce. Pokud chcete, aby se Vaše svatba nesla v duchu romantiky a přírody – přijeďte k nám!

Sportovní­ možnosti:

Výborné jsou podmínky pro milovníky horských kol, turistiky, cykloturistiky – Beskydy jsou rájem pro cyklotrasy (cyklotrasa vede přímo kolem penzionu), houbaření, koupání jak v přírodě (řeka) tak i v bazénu. Nedaleko penzionu je 36-ti jamkové mistrovské golfové hřiště a ranč, kde je možnost jízdy na koni v kryté hale nebo venkovním kolbišti.
Aquapark, posilovna, squash, speening, sauna, krytý bazén jsou k dispozici v blízkém okolí penzionu.
Neodolatelné kouzlo zimy v Beskydech můžete zažít na Vaší zimní dovolené u nás. Lyžování, běžky, sáňky, horký svařák, ale i adrenalinový výstup na sněžnicích na Pustevny - to je lákavá nabídka na skvěle strávenou zimní rekreaci v našem penzionu.


Tipy na výlet:

Na výletech můžete obdivovat nejen přírodu, ale i lidovou architerkturu (Rožnov pod Radhoštěm, Pustevny), památky ve Štramberku, Novém Jičíně, na Hukvaldech. Celoročně se v okolí konají různé kulturní a sportovní akce, kterými můžete zpestřit Vaši dovolenou.


                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion U Holubů

Čeladná 0808
739 12 Čeladná


Telefon: +420 558 684 060,
Mobil: +420 603 421 629