CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Chalupa Bukovka - Čenkovice - Orlické hory   
   27.04.2018
  225 Kč

Chalupa Bukovka - Čenkovice - Orlické hory

Základní údaje
dot Čislo 43117M
dot Název zakázky Chalupa Bukovka
dot Typ Penzion
dot Kapacita 16
dot Obec Čenkovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Orlické hory ( dot Mapa )
dot Cena 225 Kč
dot Poznámka k ceně Kč/lůžko/zimní sezona/týdenní pobyt
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Chalupa je umístěna přímo v centru obce Čenkovice. Před chalupou je prostorné parkoviště, kam se dostanete vozem za jakéhokoliv počasí. Za chalupou budujeme zázemí pro letní rekreaci s malým hřištěm na nohejbal a venkovní gril s posezením. Apartmány jsou umístěny v přízemí chalupy, každý má samostantný vstup a je možno je propojit pro větší společnost osob (16 = 4+4+2 a 2+2+2).

Popis okolí:

V blízkosti horské chalupy v Čenkovicích cca 50 m je autobusová zastávka, kam přijíždí autobusy od Lanškrouna a Jablonného nad Orlicí.
Obchod s potravinami je vzdálen cca 200 m a o 30 m dál je restaurace s celoročním provozem a možností stravování. V lyžařském středisku je několik dalších restaurací, které vám nabízí možnost stravování třeba i s dovozem na chalupu. Lyžařské vleky jsou dostupné pěšky nebo si můžete objednat odvoz od chalupy. Od lyžařských vleků můžete za dobrých sněhových podmínek sjet na lyžích až k chalupě.
V lyžařském areálu Buková hora, Červenovodské sedlo, Suchý vrch je několik udržovaných běžeckých tras s různou obtížností v krásné přírodě.


Stravovací­ služby:

Obytná místnost s kuchyňským koutem, vybaveným sklokeramickým sporákem, myčkou, velkou lednicí, mikrovlnnou troubou, překapávačem, rychlovarnou konvicí, nádobím a příslušným počtem příborů.


Sportovní­ možnosti:

Zima - lyžařské středisko Čenkovice - Ski areál Buková hora, které nabízí 9 lyžařských vleků, 8 sjezdovek různé obtížnosti, upravované běžkařké trasy, snowpark, snowtubing. K dispozici jsou i půjčovny lyží a snowboardů, lyžařská a snowboardová škola a pro nejmenší lyžaře i lyžařská školka. Je zde také možnost zapůjčení čtyřkolek. (www.cenkovice.com)
Léto – cykloturistika (cyklobusy), výlety po okolí, turistika po zajímavostech Orlických hor, Sportovní areál Čenkovice (minigolf, tenis, volejbal, nohejbal, malý fotbal). Travní lyžování, terénní (horské) koloběžky a svahové minikáry je možné zapůjčit v chatě Vigona u sjezdovky Vigona. (www.cenkovice.com/turistika/


Upřesnění ceny:

Ceny krátkodobých pobytů:
lůžko:
2 dny / 750 Kč / osoba
3 dny / 1000 Kč / osoba
Letní sezona:
200 Kč/lůžko/týdenní pobyt


                REKLAMA
Fotogalerie
Chalupa Bukovka

Michal Válka


Telefon: +420 603180041
Mobil: +420 603180041