CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion Mikulka - Mikulov - Krušné hory   
   27.04.2018
  295 Kč

Penzion Mikulka - Mikulov - Krušné hory

Základní údaje
dot Čislo 9096M
dot Název zakázky Penzion Mikulka
dot Typ Penzion
dot Kapacita 41 lůžek
dot Obec Mikulov ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Krušné hory ( dot Mapa )
dot Cena 295 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Ubytování: 41 lůžek v 2 až 6lůžkových pokojích. Na každém patře je sociální zařízení a společné prostory vybavené nábytkem k posezení. Navíc je zde společenská místnost s TV. Stravování si můžete zajistit sami nebo využít slyžeb naší kychyně. V přízemí se nachází jídelna s restaurací (skvělé místo k pořádání společenských akcí). Venkovní posezení zastíněné břečťanem, ohniště s rožněm. Vytápěná lyžárna

Popis okolí:

Mikulov se nachází zhruba 12 km severozápadně od Teplic, v blízkosti hraničního přechodu Moldava a Cínovec a v těsné blízkosti lyžařského areálu Bouřňák. Výborné podmínky pro turistiku a cykloturistiku.

Stravovací­ služby:

Stravování si můžete zajistit sami nebo můžete využít služeb naší kuchyně, která je schopna zajistit stravování pro mnohočlené skupiny až do plné penze. Tj. snídaně, oběd a večeře.
V přízemí se nachází jídelna s restaurací. Skvělé místo k pořádání společenských akcí s vlastním programem jakou jsou například svatby,maturitní večírky,firemní setkání. Cena na osobu se snídaní.

Sportovní­ možnosti:

Krušnohorské náhorní plošiny, vysoké kopce, přírodní zejímavosti a krásy i blízký přechod do Německa poskytují množství příležitostí pro cyklisty všech schopností a každého věku. Blízká nádrž Fláje či vzdálenější rašeliniště na Německé straně je dostupné po upravovaných cyklostezkách, které vedou po hřebenech krušnohoří v celé jeho délce po obou stranách hranice, jsou značené a opatřeny rozcestníky i informačními tabulemi více jazyků.


Tipy na výlet:

Přírodní rezervace a rašeliniště
- Přírodní rezervace cínovecké rašeliniště a rašeliniště u jezera
- Přírodní rezervace Georgenfeldské horské rašeliniště
Mostecko
Na sever od Mikulova se rozkládá Mostecko. Ač je tato krajina známá spíše těžbou, má její přířoda a obce stále co nabídnout.


                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion Mikulka

Mikulov č. p. 51


Telefon: +420 417 878 024
Mobil: +420 77453778