CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion Vinium - Rožnov pod Radhoštěm - Beskydy   
   27.04.2018
  320 Kč

Penzion Vinium - Rožnov pod Radhoštěm - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7707M
dot Název zakázky Penzion Vinium
dot Typ Penzion
dot Kapacita 84 lůžek
dot Obec Rožnov pod Radhoštěm ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 320 Kč
dot Poznámka k ceně
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Penzion VINIUM je umístěn v těsné blízkosti lesoparku asi 20 minut chůze od centra města Rožnova pod Radhoštěm. Nabízí celoroční ubytování ve 24 dvou až čtyřlůžkových pokojích (max. kapacita 84 lůžek) se sprchou a WC. Hosté mohou využívat restauraci s domácí kuchyní, společenskou místnost s TV a videem a menší salonek.
V létě hosté využívají příjemného posezení na terase (kapacita 40 míst), která je vybavena krbem a ohništěm. Před penzionem je na travnaté ploše umístěn venkovní bazén. V bezprostřední blízkosti penzionu je možnost parkování.

Stravovací­ služby:

Restaurace s domácí kuchyní

Sportovní­ možnosti:

V městě Rožnově pod Radhoštěm je návštěvníkům k dispozici krytý bazén s tobogánem, kuželna, tenisové kurty, jezdecký areál a koupaliště - vše v dosahu 20-ti minut pěší chůze. V zimním období se nabízí možnost využít lyžařských vleků (do 14 km - střediska v okolí Horní Bečvy, Pusteven a Soláně s celkem 22 vleky), také milovníci běžek si přijdou na své. V létě jsou na Valašsku ideální podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Tipy na výlet:

Rožnov pod Radhoštěm se nachází v údolí řeky Bečvy, v malebném kraji, k jehož nejbližšímu okolí patří posvátná hora Radhošť a nedaleké Pustevny se svými typickými dřevěnými stavbami v secesním stylu, navržené architektem Dušanem Jurkovičem. Na hřebenové túře mezi oběmi místy návštěvník spatří známou sochu pohanského boha Radegasta.
V blízkém okolí penzionu se nachází nejstarší muzeum v přírodě ve střední Evropě, jehož počátky založení sahají do r. 1924. V letních a zimních měsících se v skanzenu - Valašském muzeu v přírodě (od r. 1995 národní kulturní památka) - konají národopisné slavnosti (přehlídky tradičních tanců a lidových písní) spojené s ukázkami řemeslných tradic valašského lidu. Valašské muzeum v přírodě (vzdálené přibližně 20 minut chůze od penzionu) tvoří rozsáhlý soubor dřevěných roubených staveb z 18. a 19. století, v němž jsou zpřístupněny tři rozsáhlé areály expozic - Dřevěné městečko (roubené stavby měšťanského typu), Valašská dědina a Mlýnská dolina (funkční mlýn, pila a hamr včetně ukázky, jak lidé v dřívějších dobách mleli obilí, řezali dříví na pile a vyráběli v kovářské dílně své nástroje).
Součástí expozice je rovněž hřbitov významných rodáků - Valašský Slavín, kde jsou pochováni rovněž sourozenci Jaroňkovi - zakladatelé muzea, Ludvík Daněk - olympijský vítěz z r. 1972, Jan Nepomuk Polášek - hudební skladatel a sběratel lidových písní a několikanásobný olympijský vítěz Emil Zátopek.


Upřesnění ceny:

Dospělí v sezoně - 370 Kč/os./den
Dospělí mimo sezonu - 320 Kč/os./den
Děti do 10 let v sezoně - 320 Kč/os./den
Děti do 10 let mimo sezonu - 280 Kč/os./den
Cena je vždy za osobu.
Snídaně formou švédského stolu, večeře výběrem ze dvou, tří jídel.
Při ubytování 4.osoby ve čtyřlůžkovém pokoji min. na 5 dnů - sleva 45,-Kč/každá osoba/den.
Děti do 3 let bez nároku na služby zdarma.
Poplatek MÚ ( platí osoby 18 – 70 let) 15,-Kč /den - není uveden v ceně.
Poplatek za psa 50,-Kč/den.
Parkovné u penzionu zdarma. Jsme plátci DPH, uvedené ceny jsou včetně DPH, platí stejné ceny i pro cizince.
Platnost ceníku: od 02.01.2007 do 26.12.2007


                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion Vinium

Dolní Paseky 55
756 61 Rožnov pod Radhoštěm


Telefon: +420 571 653 723
Mobil: +420 603 846 591