CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion Tichá - Tichá - Beskydy   
   25.06.2018
  200 Kč

Penzion Tichá - Tichá - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 41937M
dot Název zakázky Penzion Tichá
dot Typ Penzion
dot Kapacita 47
dot Obec Tichá ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 200 Kč
dot Poznámka k ceně 12 Kč poplatek pro Oú
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování*
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje3
Třílůžkové pokoje5
Čtyřlůžkové pokoje1
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Penzion Tichá se nachází v obci Tichá nedaleko Pusteven a hory Radhošť. Je vhodný pro nenáročné turisty, sportovce, lyžaře, školní a jiné zájezdy, ale i pro rodiny. Je zde 13 pokojů, klubovna s TV, WIFI zdarma, sál, společné sociální zařízení se sprchami, 2x pračka, letní posezení s grilováním, kuchyňka s možností vlastního jednoduchého vaření. Prodejna s drobným zbožím a sudovým vínem z Čejkovic.

Vybavení pokoje/ů:

2 lůžkové pokoje jsou s umyvadlem a teplou vodou, ostatní pokoje ne.

Popis okolí:

Okolní hory nabízejí pestré využití jak v létě, tak také v zimě. Na své si přijdou jak milovníci pěší turistiky a cykloturistiky, tak také lyžaři a běžkaři. Nejznámějším sportovním střediskem jsou Pustevny(8km) a Radhošť, dále pak Javorníky, Lysá hora, Kněhyně, Ondřejníky a další trasy. Výborné podmínky pro lyžaře nabízí zimní sportovní středisko v Bílé. Mnoho zajímavostí se nabízí v Rožnově p. R.(skanzen), Kopřivnici, Štramberku, na Hukvaldech...

Stravovací­ služby:

Vlastní vaření v kuchyňce penzionu, nebo po dohodě v naší pizzerii vzdálené 150m.

Sportovní­ možnosti:

2 Km vzdálené město Frenštát nabízí Aquapark, krytý bazén, bowling, tenisové kurty i halu, fit centrum, saunu,masáže, motokáry a další sportovní možnosti. V nedaleké Čeladné je golfové hřiště a Rehabilitační centrum.

Tipy na výlet:

Okolní hory nabízejí mnoho krásných turistických tras a cyklostezek. V zimě areál na Pustevnách a v Bílé nabízejí různě náročné sjezdovky a upravené trasy pro běžkaře, kteří si vychutnají nádhernou atmosféru zimních Beskyd. Určitě stojí za to vidět Rožnovské muzeum v přírodě, hrad Hukvaldy nebo Štramberskú trúbu.

Upřesnění ceny:

Silvestr 250 za osobu a noc včetně rekreačního poplatku. 10% sleva při skupinovém ubytování nad 20 osob. 10% sleva při pobytu nad 7 nocí plně obsazený pokoj.

                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion Tichá

Helena Skorupková


Telefon: +420 775384383
Mobil: +420 775384383