CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion Rozkvět - Trojanovice - Beskydy   
   27.04.2018
  380 Kč

Penzion Rozkvět - Trojanovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7714M
dot Název zakázky Penzion Rozkvět
dot Typ Penzion
dot Kapacita 35 lůžek
dot Obec Trojanovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 380 Kč
dot Poznámka k ceně os./noc
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje 
Třílůžkové pokoje 
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:


Chtěli bychom Vás pozvat do Moravskoslezských Beskyd, které patří k vyhledávaným turistickým oblastem v České republice.
A právě zde, pod Pustevnami, známými to stavbami architekta Jurkoviče a na úpatí hory Radhoště s legendární sochou Radegasta se nachází rodinný penzion Rozkvět. Je situován přímo k počátku všech turistických aktivit, neboť pouze 200 m od ROZKVĚTU je nástupní stanice lanové dráhy na Pustevny, která přepravuje turisty na vrcholy Beskyd už do roku 1940. (Samozřejmě ta dnešní, dvousedačková, je již mnohem modernější)
Penzion Rozkvět nabízí své kapacity jak k individuální rekreaci (9 pokojů), tak k hromadné dovolené - ideální pro 4-5 rodin nebo skupinu 20 -29 osob (maximálně 35). Ubytujeme turisty, cyklisty, lyžaře i snowboardisty. Penzion Rozkvět poskytuje také služby pro různé firemní akce - dovolená zaměstnaců, firemní večírky, školení (kapacita školící místnosti cca 20 osob) a může zde být uspořádán i lyžařský výcvik či skupinový pobyt dětí v přírodě.
Penzion Rozkvět je lehce dostupný autem, vlakem i autobusem a přitom je v krásném horském prostředí s úchvatnými pohledy na okolní scenérii Beskyd.


Vybavení pokoje/ů:


Penzion Rozkvět nabízí ubytování v 9 pokojích pro 29 osob. Dva dvoulůžkové, tři třílůžkové a čtyři čtyřlůžkové pokoje. Někde je možná i přistýlka. Společná sociální zařízení jsou umístěna na chodbách ve třech patrech. Některé pokoje mají vlastní sociální zařízení a barevný televizor.

Stravovací­ služby:


Útulná restaurace penzionu ROZKVĚT v lidovém stylu Vám kromě posezení u krbu nabídne i chutná jídla včetně krajových specialit. Praskající oheň v krbu láká k opečení špekáčku či k ochutnávce jiných dobrot, jako je nakládaný hermelín, utopenci či bramboráčky. Restaurace penzionu Rozkvět poskytuje zároveň snídaně a večeře pro ubytované hosty.

Sportovní­ možnosti:


Cyklisté zde najdou taktéž mnoho tras různé náročnosti a délky. Penzion Rozkvět nabízí bezpečnou úschovu kol v garáži. Pokud dojde k poruše, své služby Vám může nabídnout cykloservis Prašivka.

Tipy na výlet:


Příznivcům turistiky se zde naskýtá možnost vyžití v každém ročním období. 4 km dlouhá hřebenová trasa z Pusteven na Radhošť, 6 km dlouhá "Knížecí cesta" z Trojanovic na Pustevny nebo 8 km dlouhá hřebenovka na Martiňák přes Čertovy kameny - to jsou výzvy pro turisty po celý rok a vždy skýtají úchvatné pohledy do kraje i na přírodní scenérie. Při dobré viditelnosti jsou vidět Jeseníky, Vsetínské vrchy, Malá Fatra i Nízké Tatry.
Jedno z nejkrásnějších míst, na jaké můžete při putování po Beskydech narazit je horské sedlo Pustevny s dřevěnými stavbami architekta Jurkoviče. Kroky návštěvníků této oblasti Beskyd dále směřují k hoře Radhošť s legendární sochou slovanského boha Radegasta.

Upřesnění ceny:


Ubytování pro 30 osob, pokoje 2,3 lůžkové,všechny s vlastním sociálním zařízením, s televizí a WI-FI.Možnost přistýlky.

                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion Rozkvět

Trojanovice 174
744 01 Frenštát pod Radhoštěm


Telefon: +420 603 977 935
Mobil: +420 603 716 909