CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Penzion Zafúkané - Velké Karlovice - Beskydy   
   23.05.2018
  320 Kč

Penzion Zafúkané - Velké Karlovice - Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7526M
dot Název zakázky Penzion Zafúkané
dot Typ Penzion
dot Kapacita 13 lůžek + 7 přistýlek
dot Obec Velké Karlovice ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Cena 320 Kč
dot Poznámka k ceně 1 osoba/noc/sezóna
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování 
Jednolůžkové pokoje 
Dvoulůžkové pokoje5
Třílůžkové pokoje1
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá 
Přistýlky7
Fotogalerie
Popis objektu:

Penzion Zafúkané Velké Karlovice je ubytování rodinného typu, které nabízí svým návštěvníkům klidné a pohodové ubytování. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro příjemnou zastávku na Vaší služební cestě i nezapomenutelným místem pro strávení mnoha příjemných chvil s Vašimi přáteli. Penzion se nachází v klidném prostředí valašských hor v obci Velké Karlovice.

Obec je díky své rozloze 82 km2 největší v České republice. Díky přírodním krásám a spoustou možností vyžití se obec stala vyhledávanou turistickou lokalitou po celý rok.

Vybavení pokoje/ů:

Každý z pokojů má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Pokoj č. 5 má vanu. Pokoje č. 1,4,5 mají vlastní kuchyňský kout. Ve všech pokojích je lednice. Pokoje č.1,2,3,5 mají vlastní televizi. Pro pokoje č. 2,3,6 slouží větší Máme pro Vás připravených 6 pokojů, společenskou místnost s krbem, saunu a samostatnou místnost pro Vaše kola nebo lyže. Každý z pokojů má své vlastní sociální zařízení, lednici a stůl se židlemi. Pro pokoje č. 2, 3 a 6 je připraven kuchyňský kout na chodbě v patře. Navíc je k dispozici wifi připojení k internetu. V penzionu se chodí v domácí obuvi. Ubytování je bez stravy.

Popis okolí:

Penzion Zafúkané se nachází v CHKO Beskydy, a proto se stává vyhledávaným místem pro milovníky přírody. Vašim cílem při procházkách se může stát hřeben Javorníků nebo Soláň. V okolí penzionu je několik desítek vleků. Nejdelší vlek Velkých Karlovic Ski-areál Razula je vzdálen asi 9 km.
Okolí penzionu nabízí své možnosti i pro ty, kteří vyhledávají odpočinek a relaxaci. Je zde spoustu restauračních zařízení, nevyjímaje diskotéku bowling Pepicentrum.

Kostel Panny Marie Sněžné
– vzdálenost cca 1,5 km
Roubený dřevěný kostelík má půdorys kříže a byl založen v r. 1754 Františkem hrabětem ze Žerotína. Nejvíce Vás uchvátí především půvabný dřevěný interiér. O kostelu se traduje, že na něm nebylo použito jediného hřebíku.

Muzeum
– vzdálenost cca 1,5 km Je situováno v bývalém kupeckém domě z r. 1813. Ve dvou budovách památkově chráněného objektu lze shlédnout expozice, které poskytují výmluvný a charakteristický obraz života lidí v tomto rázovitém koutu Valašska. Součástí je i informační centrum.

Fojství ve Bzovém
– vzdálenost cca 4 km
Bylo postaveno v r. 1793. Do obdelníku obestavený dvůr s hospodářskými staveními, obrovskou lípou a potokem tvoří dokonalý harmonický celek. Kopii fojství můžete najít i v Rožnovskému skanzenu.

Prales Razula
- vzdálenost cca 12 km
V údolí Malá Hanzlůvka se rozkládá jedlobukový prales Razula. Nejstarší stromy jsou staré 250 až 300 let, žijí tu chránění živočichové a rostou vzácné druhy rostlin a hub.

Uměle vybudované jezero Balaton
– vzdálenost cca 15 km
Je situováno mezi Karolínkou a Novým Hrozenkovem. Vzniklo uměle těžbou štěrkopísku. V létě zde máte možnost koupání, v zimě bruslení.

Stravovací­ služby:


Pro ty, kteří nechtějí sportovat je zde široká škála restauračních zařízení a také diskotéka a bowling Pepicentrum.

Sportovní­ možnosti:

Okolí penzionu nabízí výborné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, houbaření i romantické procházky a v zimě nabízí přímo lyžařský ráj pro sjezdové i běžecké lyžování. Nejbližší Ski areál Kyčerka je vzdálen cca 300 m od penzionu. Je zde i dětský vlek, který je ideální nejen pro děti, ale i pro začátečníky. V budoucnu zde vznikne Ski Areál Synot.

Tipy na výlet:


Za shlédnutí stojí také Valašské Muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm, kde můžete vidět ukázky tehdejší valašské architektury a lidových řemesel. Z Rožnova pod Radh. maté možnost krásné procházky na horu Radhošť, kde se nachází známá kaple sv. Cyrila a Metoděje. Vaše další cesta může vés t okolo sochy Radegasta v nadživotní velikosti na Pustevny kde je sedačková lanovka z Frenštátu pod Radhoštěm.

Upřesnění ceny:

Ceník pro letní a zimní sezónu
Letní sezona: 1.6.-30.9.
Zimní sezona: 1.12.-15.3.
1 osoba/noc 320
přistýlka 170

Ceník mimo sezónu
1 osoba/noc 270 Kč
přistýlka 150 Kč

Pronájem celého penzionu: 4.000 Kč/noc

Slevy
nad 5 nocí 5%
nad 10 nocí 10%
dítě 3-15 let 20% z pevného lůžka

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
Postýlka/noc 50 Kč
Pokoj s kuchyní/noc 50 Kč
Sauna/1hod 150Kč

ODJEZD Z PENZIONU:
V sezóně do 9 hodin, mimo sezonu do 10 hodin
Na našem penzionu uvítáme i vaše domácí mazlíčky. (Ceny za 1 noc)
Malá plemena 80 Kč
Střední plemena 100 Kč

Pro závaznou rezervaci požadujeme zálohu 50 % z ceny pobytu.

STORNO-POPLATKY
V případě, že zrušíte Vámi závazně objednaný pobyt, vybíráme stornovací poplatky ze zaplacené zálohy: nezrušení pobytu a nenastoupení 100% ze zaplacené zálohy
zrušení do 3 týdnů před zahájením pobytu 60% ze zaplacené zálohy
zrušení nad 3 týdny před zahájením pobytu 30% ze zaplacené zálohy


                REKLAMA
Fotogalerie
Penzion Zafúkané

Ludmila Žídková


Mobil: +420 604 404 186