CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Penziony Beskydy > Chata Zach - Zelená Lhota - Nýrsko - Šumava   
   23.05.2018
 4 000 Kč

Chata Zach - Zelená Lhota - Nýrsko - Šumava

Základní údaje
dot Čislo 68131M
dot Název zakázky Chata Zach
dot Typ Penzion
dot Kapacita 20
dot Obec Zelená Lhota - Nýrsko ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Šumava ( dot Mapa )
dot Cena 4 000 Kč
dot Poznámka k ceně chata/noc/3 a více nocí
detail-big
        Kliknutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Úroveň ubytování***
Jednolůžkové pokoje1
Dvoulůžkové pokoje6
Třílůžkové pokoje3
Čtyřlůžkové pokoje 
Apartmá2
Přistýlky 
Fotogalerie
Popis objektu:

Celá chata prošla na podzim roku 2010 celkovou rekonstrukcí. Ubytování je ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení. K dispozici jsou 2 rodinné pokoje (2 samostatné místnosti x 2 lůžka + předsíňka + sociální zařízení). Přízemí chaty poskytuje dostatečné prostory pro relaxaci v oddychovém koutku, je zde umístěna snídaňová místnost, která přes den může měnit svoje určení přes prostor ke společenským hrám až po večerní party zábavu. V suterénu též najdeme kompletně vybavenou kuchyňku. V první i druhém patře najdete, kromě jednotlivých pokojů i odpočinková zákoutí s pohovkou, křesly, knihovnou. Prostředí je tedy uzpůsobeno tak, aby přízemí, zahrada a okolí penzionu poskytlo dostatečnou možnost zábavy a patra s pokoji poskytly plný relax na Vaší dovolené na Šumavě.
Ubytování v Chatě Zach poskytuje ve své venkovní části posezení na prostorné zahradě. Opět je zde členění na prostor s grilem a zázemím pro venkovní zábavu a dětské skotačení se odehrává v prostoru pískovištěm, skluzavkou a houpačkou.
Součástí chaty je vyhrazené parkoviště, které je pod uzávěrou na pozemku chaty.


Vybavení pokoje/ů:

Rekonstrukce proběhla v roce 2010, vybavení pokojů je nové. Ke standardu patří noční stolky, psací nebo konferenčné stolek, židle, lampičky, velké osvětlení, zrcadlo, věšáky, TV, san´mostatné WC a, sprchový kout,...

Popis okolí:

Chata je ideální výchozí místo pro pěší, cyklistické a běžkařské výlety po Šumavě.
Nejbližší výlety mohou vést do Zelené Lhoty s kostelem sv. Wolfganga. Kostel je z 18. Století a slouží se zde pravidelné mše. Milovníci přírody zamíří do Zelenské strže s protékajícím Zelenským potokem.
Technomilové si nenechají utéct údolní nádrž Nýrsko, která zásobuje pitnou vodou Domažlicko, Klatovsko a Plzeňsko.
Ti, kterým nevadí vrchy a kopce, zamíří na Prenet s kaplí sv. Kunhuty.
A vzdálenější cíle?
Jsme přeci v Národním parku Šumava a chráněná oblasti Šumava. Máme před sebou neuvěřitených 178000 hektarů krásné přírody, kterou musíte na vaší dovolené poznat. A nejen to, ubytovali jste se na Šumavě - v biosférické rezervaci spadající pod ochranu Unesco. Pro vaše ubytování, dovolenou, pohyb i odpočinek jste si vybrali báječné prostředí, přímo předurčené pro všechny druhy aktivit i odpočinku. Přímo od penzionu jsou vedeny turistické a cykloturistické trasy, stačí zvolit směr - k ledovcovým jezerům, na šumavské hřebeny a údolí. Špičák, Černé a Čertovo jezero, vodopád Bílá Strž, Ostrý, cokoli si vyberete z Královského hvozdu máte na vaší dovolené na Šumavě blízko. Na dosah jsou i zajímavosti Klatovska, Železnorudska, Sušicka. Kdo na tom trvá, německá strana Šumavy je od nás 25 minut autem..
I v zimě si přijdou na své milovníci sjezdového lyžování i běžeckých tratí. Na dosah máte lyžařský areál Špičák a strojově upravované stopy Železnorudska, Špičáku a Hojsovy Stráže.


Stravovací­ služby:

Vlastní, nebo možno objednat snídaně.
200m je Hotel Zach s vlastní restaurací.


Upřesnění ceny:

Objekt je prioritně pronajímán jako celek.
1 - 2 noci 5000 Kč chata/noc vč. poplatků, spotřeby vody a energií.
3 a více nocí 4000 Kč chata/noc vč. poplatků, spotřeby vody a energií.
akontace 2000 Kč na případné poškození penzionu a zařízení bez rozdílu doby pobytu, vracíme konci pobytu.


                REKLAMA
Fotogalerie
Chata Zach

Josef Zach


Telefon: +420 376 390 004
Mobil: +420 606 115 494