CHATY A CHALUPY K PRONAJMUTÍ > Restaurace Beskydy > Valašský šenk Zavadilka, Prostřední Bečva, Beskydy   
   27.04.2018
RESTAURACE BESKYDY  
 

Valašský šenk Zavadilka, Prostřední Bečva, Beskydy

Základní údaje
dot Čislo 7646M
dot Název zakázky Valašský šenk Zavadilka
dot Typ Restaurace
dot Obec Prostřední Bečva ( dot Informace o obci )
dot Lokalita Beskydy ( dot Mapa )
dot Kapacita 132
dot Platby kartou Ne
dot Akceptace stravenek Ano
detail-big
        Klikutím na obrázek spustíte prezentaci.
Fotogalerie
 
Druh kuchyněPravá valašská kuchyně
PivoRadegast, Plzeň
Zábavareprodukovaná hudba, živé koncerty
Počet míst celkem132
Salónek12 míst
Zahrádka30 míst
NekuřáciAno
Fotogalerie
Popis objektu:

Vítamé Vás na Zavadilce.

Dovolujeme si Vás pozvat do Valašského šenku Zavadilka. Stylová Valašská restaurace na hlavní trase Praha - Tatry, na křižovatce ke známému středisku Pustevny, jídelna 70 míst, pivnice 50 míst, myslivecký salonek 12 míst, venkovní posezení 30 míst.

Při návštěvě Beskyd Vám zpříjemní náladu náš bohatý výběr místních specialit a kvalitního pití, možnost rezervace celé provozovny, nebo části pro pořádání soukromých akcí ( svatby, oslavy výročí, firemní akce, atd. ) K dobré pohodě jistě přispěje myslivecký salónek nebo krb, na kterém se často připravuje specialita zakladatele - Valašské ražničí. Stylový valašský interiér, přívětivá obsluha a výborná kuchyně zaručí vaše hezké vzpomínky na tuto část Valašska.

Valašský šenk Zavadilka se nachází v obci Prostřední Bečva, která patří k vyhledávaným rekreačním oblastem Beskyd známým již od 19.století.

Obec Prostřední Bečva leží východním směrem od Rožnova pod Radhoštěm na hlavní silnici směrem na Slovensko a je významnou křižovatkou Beskyd. V teplých letních dnech můžeme využít místní koupaliště, tenisové kurty, volejbalové hřiště, ranč s chovem koní a jízdárnou, nebo navštívit chráněnou přírodní rezervaci Pod Juráškou, .....

Beskydy se zvedají na severu nad obcí. Do katastru obce náleží i osady a chaty, které jsou roztroušené v okolních údolích a na svazích okolních kopců.

Valašský šenk Zavadilka je hlavní křižovatkou při cestách na Pustevny. Je to nejvyhledávanější místo v Moravskoslezských Beskydech. Na Pustevnách je rozsáhlý lyžařský areál s řadou vleků a běžeckých stop. V létě navštíví tuto část Beskyd na tisíce turistů, kteří míří na turistické hřebenové trasy vedoucí kolem sochy Radegasta na vrchol Radhoště, kde najdeme dřevěný kostelík a bronzové sousoší Cyrila a Metoděje. Hřebenová trasa vede kolem vyhlídkového altánu Cyrilka. Za příznivého počasí je odtud vidět nejvyšší horu Beskyd, Lysou horu. Nedaleko Pusteven je vrchol Čertův mlýn, který je opředen pověstmi o čertech.

Otevírací doba:
Pondělí09:00-22:00
Úterý09:00-22:00
Středa10:00-22:00
Čtvrtek10:00-22:00
Pátek10:00-22:00
Sobota10:00-22:00
Neděle10:00-18:00
                REKLAMA
Fotogalerie
Valašský šenk Zavadilka

Prostřední Bečva 360, PSČ 756 56


Telefon: +420 571 643 040
Rezervace: +420 602 307 755
E-mail: ceskova@nerotrade.cz
Web: http://www.zavadilka.cz